9/14/2010

'The Vampire Diaries' 2.sezon yeni tanıtım posterleri
09 Eylül Perşembe günü yayınlanan ikinci sezonun ilk bölümü 'The Return' ile yeni sezona oldukça hareketli ve ilk sezondaki çizgisini bozmadan giren  'The Vampire Diaries' in ikinci sezonuna yeni girdiğimiz şu günlerde yeni sezonla ilgili son tanıtım posterleri yayınlandı. Yukarıda gördüğünüz ve geçtiğimiz günlerde EW'de yayınlanan poster dışında diğer posterleri de yazımızın devamında bulabilirsiniz.

The Vampire Diaries'de heyecan 16 Eylül günü yayınlanacak 'Brave New World' ile kaldığı yerden devam edecek.
The Vampire Diaries - Obsession Music VideoThe Vampire Diaries 2.02 'Brave New World' Sneak Peek ve Promo #2
'The Vampire Diaries' kadrosuna yeni bir isim ve yeni promo: 'Sexy Beast ''The Vampire Diaries' 2.sezon tanıtım posterleri!
The Vampire Diaries 2.Sezon Official Trailer ve Yeni Tanıtım Posteri!True Blood Sezon Finali 3.12 “Evil Is Going On” Recap / Bölüm Özeti ve Kareler
Bill: ''Bu evden yalnız birimiz çıkacak''
Queen Sophie: ''Bana meydan mı okuyorsun! Senden iki kat yaşlıyım.''
Bill: ''Evet. Ama benim kaybedecek bir şeyim yok...''

Ve True Blood'da 3.sezon bu hafta yayınlanan 'Evil is Going On' bölümüyle sona erdi. True Blood severler yaklaşık bir 9 ay kadar dördüncü sezonun gelmesini bekleyecek. Son bölümün mini özet videosunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Final bölümü gerisinde bir çok cevapsız soru bıraktı: Son sahnede Sookie perilerle beraber ayrılıyor, acaba geri dönecek mi?, Başını alıp giden Tara geri dönecek mi?, Sam Tommy'i gerçekten öldürdü mü?, Bill'in gerçek hisleri ne?, Jason Hot Shot'u devralacak mı ve yine dizide ayrılanlar furyasında yer alan Crystal geri dönecek mi?, Lafayette'nin cadı olduğunu öğrendiği Jesus ile arası nasıl olacak?, Arlene'nin bebeğinin akıbeti ne olacak, bebek doğarsa gerçekten korktuğu başına gelecek mi?, Hoyt'un Jessica ile beraber yaşamak istediği evde yerde gösterilen bebeğin acaba bir büyü olayı ile ilgisi var mı?, Bill'in 'bu evden sadece birimiz çıkacak' dediği Queen ile kapışmasının sonucu ne olacak?, Hoyt'un annesi neden silah aldı?, Bill-Sookie-Eric ilişkisi nelere gebe? ve Russell yeni sezonda karşımıza çıkacak mı?.. Daha bir çok sorunun sıralanabileceği dizinin final bölümü kuşkusuz yeni sezonu heyecanla bekletecek.

True Blood  3.12 “Evil Is Going On” Recap

True Blood fans are already awaiting Season 4, now nine months away..
True Blood Promo 3.12 'Evil is Going On' (3.Sezon Finali)
Rolling Stone'den sinema ve dizi dünyasındaki en iyi 10 vampir listesi!
True Blood'dan 3.sezona dek 'kimler geldi kimler geçti' - True Blood character RIP tribute

True Blood'un Sookie ve Bill'i - Anna Paquin&Stephen Moyer- Evlendi!    
True Blood oyuncuları Alex, Anna ve Stephen 'Rolling Stone' kapağında!  


The Gates Sezon Finali ''1x12 Bad Moon Rising & 1x13 Moving Day" Promo
ABC'nin en sevilen yaz dönemi dizilerinden biri olan The Gates, 12 Eylül Pazar günü yayınlanan 'Surfacing' ile 11.bölümü de geride bıraktı. 19 Eylül Pazar günü ise '1.12 Bad Moon Rising' ile '1.13 Moving Day' bölümlerinin yayınlanacağı iki saatlik sezon finali ile The Gates'in ilk sezonu noktalanacak. İkinci sezona dair henüz bir açıklama yok, sezon finalinden sonra bu konudaki gelişmeleri takip edeceğiz. 

Güncelleme: Dizinin ikinci sezonu olmayacak...

ABC The Gates S1 Finale Promo 

Season one, episodes 12 & 13 "Bad Moon Rising" and "Moving Day" promo.

The Gates 1x11 'Surfacing' Promo ve Kareler!