9/21/2010

The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising' Preview & Sneak Peek
'The Vampire Diaries' 23 Eylül Perşembe yayınlanacak 'Bad Moon Rising' bölümü ile devam edecek. Yeni bölüm için yayınlanan promoların ardından dizinin yapım yönetmenlerinden Kevin Williamson ve Julie Plec'in dizinin üçüncü bölümü ile ilgili görüntülü açıklamalarda bulunduğu video ve yayınlanan sneak peek'i yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yayınlanan klipte Damon, Elena ve ve bu sezon ilk kez karşılaşacağımız Alaric'i yolculuk esnasında görüyoruz.

Yeni bölümün özeti şöyle: Elena, Damon ve Alaric Duke Üniversitesi’ne doğru bir araştırma amacıyla yola çıkarlar. Amaçları Isobel’in doğaüstü şeyler ve olaylarla ilgili araştırmalarına bakarak Lockwood ailesinin etrafındaki gizemi kaldıracak herhangi bir ipucuna rastlayabilmektir. Isobel’in eski öğrencisi Vanessa üçlüye araştırmalarında yardımcı olmayı teklif eder ve sonucunda kendisi de çok şey öğrenir. Stefan Salvatore ormanda dehşet verici yeni bir tehlikeyle yüz yüze gelir; Tyler, Mason  hakkında şok edici yeni şeyler öğrenir. 

The Vampire Diaries - Bad Moon Rising Preview Clip 


The Vampire Diaries - Bad Moon Rising Episode Preview 

Executive Producers Kevin Williamson and Julie Plec talk about episode 3 "Bad Moon Rising." 

İlgili Başlıklar: 
The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising' Promo-Trailer ve Bölüm Özeti
The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising'den yeni kareler!
The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising'den bir kare!
The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane'den ilk kareler!


'True Blood' film mi oluyor?


Son günlerde bir çok internet sitesinde gezinen bir haber. Daha doğrusu söylenti diyelim şimdilik. HBO, tarihindeki en başarılı ve en kazanç getiren olarak nitelendirebileceğimiz TV şovu True Blood'dan olabildiğince faydalanmak istiyor ve True Blood'u filme dönüştürme planları yapmakta. Stephen Moyer ve gerçek hayattaki eşi Anna Paquin'in başrollerini paylaştığı HBO'nun amiral gemisi dizisi True Blood 3.sezonunda da her geçen hafta arttırdığı reytingleri ile yine izlenme rekorları kırdı. Daha önceden Sex and the City için böyle bir proje gerçekleştiren ve Entourage için de hazırlıkların yapıldığı HBO'da kaynaklara göre True Blood için de film projesinin bir ya da iki sezon sonra hayata geçirilebileceği söylenmekte. Alan Ball ise bu projenin yönetmenlik koltuğundaki isim olabilir. Bu söylentilerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini önümüzdeki dönemlerdeki gelişmeleri takip ederek göreceğiz.

Rolling Stone'den sinema ve dizi dünyasındaki en iyi 10 vampir listesi!
True Blood'dan 3.sezona dek 'kimler geldi kimler geçti' - True Blood character RIP tribute

True Blood'un Sookie ve Bill'i - Anna Paquin&Stephen Moyer- Evlendi!    
True Blood oyuncuları Alex, Anna ve Stephen 'Rolling Stone' kapağında!