7/30/2011

Joseph Morgan: ''Klaus'un ailesiyle karşılaşmak için sabırsızlanıyorum''


The Vampire Diaries'de Klaus karakterini canlandıran Joseph Morgan, yeni sezonda Klaus'un ailesiyle karşılaşmak için oldukça heyecanlı olduğunu söyledi.

CW'nin popüler dizisinde melez Klaus'u oynayan İngiliz aktör, Entertainment Weekly'e yaptığı açıklamada yaklaşmakta olan 3.sezonda izleyicilerin geçmişe dönerek Klaus'un üzerine yerleştirilen bu lanetin ilk anını görme şansı yakalayacaklarını belirtti.

''Geçmişe dönme şansımız olacak ve nerede vampire dönüştüklerini, Klaus'un melez tarafının ve niteliğinin nerede başladığını, lanetin nasıl yerleştiğini göreceğiz'' şeklinde konuşan Morgan, ''Klaus'un ailesini ve çevresini tanımamız gerçekten çok ilginç olacak'' ifadelerini kullandı.

Morgan, daha önceden yaptığı açıklamalarda yeni sezonda Klaus'un amaç ve gerekçelerinin neler olduğunu ayrıca Klaus'un Stefan'ı seçmesinin altında yatan nedenin ne olduğunu öğreneceğimizi belirtmişti. The Vampire Diaries 15 Eylül'de 3.sezonuyla ekranlara geri dönecek.


 
Joseph Morgan: 'Klaus'un gerekçelerini öğreneceksiniz''

The Vampire Diaries 3.sezondan yeni fragman!

The CW, The Vampire Diaries'in 3.sezonuna yaklaşılırken yeni bir fragman yayınladı. İlk olarak geçtiğimiz hafta San Diego Comic-Con'da gösterilen fragman çoğunlukla önceki iki sezondan görüntüleri bizlere sunsa da 03:30 dakikalık videonun sonlarına doğru önümüzdeki sezondan kısa süreli olsa da bir klibi görmek mümkün.

Yeni sezonda vampir, kurtadam, cadı, hayalet ve melezlerle karşılaşacağımızı belirten videonun sonlarına doğru Damon ile Elena arasındaki sahneyi izliyoruz. Elena, Salvatore kardeşlerin konağında yürürken muhtemelen çıplak olan Damon, Elena'nın arkasından gelir ve ''Biliyor musun, kapıyı çalmayı öğrenmelisin'' der.

The Vampire Diaries'in yeni sezon için yayınlanan ilk videosu geçtiğimiz hafta izleyenlerle buluşmuştu. Daha uzun süreli ve az da olsa yeni sahneler içeren bu video dizinin 3.sezonu için yayınlanan ikinci fragman oldu.

The Vampire Diaries - Season 3 Comic-Con Sizzle Reel

 
The Vampire Diaries 3.sezon ilk resmi fragman!