5/12/2011

True Blood 4.sezon trailer: 'The Wait Is Almost Over'26 Haziran tarihi yaklaştıkça her geçen gün True Blood hayranlarını biraz daha sabırsızlandıracak tanıtım videoları gelmeye devam ediyor. Bu sefer de yayınlanan 30 saniyelik kısa fragman yeni sezondan bazı sahneleri de içeriyor. Klipte; yarı çıplak Sookie ve Eric arasındaki diyalog, işkence gören Jason, Sam'in yeni partneriyle yakınlaşma anı ile Tara, Bill, Lafayette ve Alcide gibi bir çok karakteri kısa da olsa görmek mümkün. İşte yeni sezonda ilk etapta nelerle karşılaşacağımızın ipuçlarını veren o video:

The Wait Is Almost Over: True Blood Season 4 Trailer!


True Blood 4.sezondan yeni promo: 'Screen Test'

The Vampire Diaries 2.sezon finali 2.22 'As I Lay Dying' promo, sneak peek, bölüm özeti, kareler ve geçen haftanın müzik listesi & reyting raporu!


The Vampire Diaries'de ikinci sezon finaline artık saatler kaldı.. Geçtiğimiz Perşembe günü CW ekranlarında 'The Sun Also Rises' bölümüyle izleyicileriyle buluşan The Vampire Diaries yeni bölümüyle 12 Mayıs Perşembe günü The CW ekranlarında olacak. Yeni bölümün ismi ise 2.22 'As I Lay Dying' olacak. Yeni bölüm için yayınlanan fragman, sneak peek, kareler ile geçen haftanın müzik listesi (songlist) ve reyting bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

2.21 The Sun Also Rises'in reyting bilgileri şöyle: 18-49 rating/sh: 1.3/4 ve ortalama izleyici sayısı 2.84 milyon.. CW'nin en yüksek performans gösteren dizilerinden bir tanesi olan The Vampire Diaries'in yeni sezon onayını aldığını tekrar hatırlatalım.

The Vampire Diaries - As I Lay Dying short promo


The Vampire Diaries 2x22 Extended promo 


The Vampire Diaries 2x22 clip


Perşembe günü yayınlanan 2.21 The Sun Also Rises bölümüyle kaldığı yerden devam eden The Vampire Diaries'in bölüm müziklerini seçen müzik supervisorü Chris Mollere her hafta olduğu gibi bu hafta da dizi içerisinde çalan parçaların listesini twitter hesabında paylaşmış: (http://twitter.com/cmollere)

Bu haftanın müzik listesi ve videoları şöyle:
1. Birdy “Skinny Love” (Bon Iver cover): http://www.youtube.com/watch

Bölümden kareler: