1/22/2011

Fringe 3x11 'Reciprocity' promo, sneak peek ve bölüm konusu!


Dün akşam verdiği aranın ardından ilk kez yeni gününde 3.10 Firefly bölümüyle Fox ekranlarına gelen Fringe'nin ilk gelen reyting bilgileri dizinin geleceği adına sevindirici. Fox'un Cuma gecesine taşıdığı dizi yeni günündeki ilk bölümünde reyting oranlarında korkulduğu gibi aşağıya inmedi. Aradan önceki son bölümünden daha iyi rakamlar tutturarak 1.9 reyting oranıyla 18-49 yaş aralığında Cuma geceleri için iyi bir performans ortaya çıkardı. Christopher Lloyd'un konuk oyuncu olarak yer aldığı bölüm toplamda 4.83 milyon izleyici tarafından takip edildi. Dr. Emmett Brown ile Dr. Walter Bishop'u aynı karede görmek ayrı bir güzellik oldu:)

Fringe, 28 0cak Cuma günü 3x11 'Reciprocity' bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Gelecek bölüm için Fox ile Citytv'nin yayınladığı iki promo ile sneak peek'i yazımızın devamında bulabilirsiniz. Reciprocity'nin kısaca konusu şöyle: Fringe Takımı, kıyamet makinesinin montajını takip etmek için Massive Dynamic'e gittiğinde Walter, Peter'in sağlık durumu konusunda büyük bir endişe duymaya başlar ve Peter ile üstün silah arasındaki ilişkiyi anlamak konusunda beyin gücünü arttırmak için Nina'ya döner. Bu sırada, bir cesedin bulunması yoğun bir soruşturmayı başlatacaktır..


Tarihteki en tahrip edici silah
Olivia: "Hayal ettiğimdan daha büyük."
Peter: " Bir kaç evreni yok edecek büyüklükte."
 
Sadece bir kişi onu kontrol edebilme yetisine sahip.
Dr. : "Daha fazla test yapmalıyız."
...Walter: "Oğlumu Massive Dynamic'in yeni deney faresi olarak seçtiniz!"
 
Evreninin yok edilmesi konusunda...
Broyles: "Hemen devre dışı bırakın.'' 
  Peter'in karar verme gücü var mı?
Dr.: "Bir şey onu harekete geçirdi."
Peter: "Ben!"Broyles: "Neden biri shape shifter öldürsün ki?"
Olivia: "Bizim dışımızda biri neden öldürsün demek istiyorsun?"

  Citytv'de Cuma günü
Olivia: "İçimizde bir köstebek var!"
Peter: "Köstebeği bulana kadar herkesi gözaltında tutmalıyız."

Broyles: "Kımıldama!"
Peter: "Bizi öldürmek için buradalar."
Olivia: Her defasında yeni bir bilgiye ulaşıyoruz fakat hep bir adım geride oluyoruz."
 
  Bir süre sonra avlar avcı konumuna gelir  
 "Seni öldürme iznimiz olmayabilir ama bu seni incitmeyeceğimiz anlamına gelmiyor!"Bölümden kareler
 

J.J.Abrams'ın Fringe'nin Cuma gününe alınmasına tepkisi ne oldu?

The Vampire Diaries 2.12 'The Descent' yeni promo ve Stefan posteri!


27 Ocak'ta 2.12 'The Descent' bölümüyle ekranlara geri dönecek olan The Vampire Diaries için The CW geçtiğimiz günlerde yayınladığı Damon Salvatore posterinden sonra bu kez yukarıda gördüğünüz diğer Salvatoremiz 'Stefan'lı 'Kızları daima elde etmesinin bir nedeni var' sloganıyla yeni bir tanıtım posteri yayınladı.

Ayrıca yeni bölüm The Descent'in geçtiğimiz haftalarda yayınlanan promosunun ardından bu kez ITV2'nin yayınladığı ve bölümden yeni görüntüleri bulabileceğimiz 30 sn'lik yeni bir promo yayınlandı.The Vampire Diaries 2.12 'The Descent' bölüm konusu ve bölümden kareler!

Sector 7'den ilk kareler yayınlandı!


Geçtiğimiz günlerde ilk posteri yayınlanan Güney Kore'de yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Sector 7'den ilk kareler yayınlandı. 3D olarak gösterime girecek filmin yayınlanan ilk kareleri için fazla bir beklentiye girmemek lazım çünkü herhangi bir canavar figürü ya da hareketi şimdilik gözükmüyor:)

Filmin ana karakterlerinden birini canlandıracak olan ve bizde de belli bir kitlesi olan TV dizisi Secret Garden'de canlandırdığı Gil Ra Im ile tanıdığımız aktrist Ha Ji Won da karelerde silahıyla gözüküyor. Ha Ji Won dışında Ahn Seong Gi, Oh Ji Ho ve Park Cheol Min gibi isimleri kadrosunda barındıran bilim kurgu aksiyon tarzındaki film hatırlanacağı üzere yabancı bir virüs enfekte edildikten sonra mutasyona uğramış bir yaratığın petrol sondaj platformunda görevli bir grup insana saldırmasını konu edinmekteydi.


Sector 7'den ilk poster yayınlandı! 
'Sector 7 (Mining Area 7 - Je Chil Gwanggu) 3D' -ilk tanıtım karesi yayınlandı-