6/28/2011

Supernatural 7.sezon setinden haberler ve ilk kareler!Geçtiğimiz günlerde yayıncı kanal The CW'nin yayınladığı sonbahar yayın takvimine göre 23 Eylül Cuma günü 7.sezonunu açacak olan Supernatural'in çekim hazırlıklarında yavaş yavaş tempo artıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Vancouver'da yeni sezon çekimleri için set kurulması hazırlıkları ve planları başlamıştı. Temmuz ayının hemen başlarında ise çekimler başlıyor. Geride bıraktığımız altıncı sezonun dördüncü bölümü olan 'Weekend at Bobby's'de ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan Jensen Ackles (Dean Winchester) bu sezon bir kez daha yönetmenlik koltuğunda olacak. Yeni sezonun 3.bölümünün ismi ise bir değişiklik olmazsa 'The Girl Next Door' olacak. Önümüzdeki haftalarda çekimlerin hız vermesiyle beraber daha fazla sayıda yeni fotoğraf ve videolar elimizde olacaktır.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

True Blood 4.02 'You Smell Like Dinner' promo, bölüm konusu ve geçen haftanın müzik listesi ile özeti!
Yaklaşık 9 aylık bir aranın ardından bu hafta yayınlanan 'She's Not There' isimli 4.sezonun ilk bölümüyle ekranlara geri dönen Alan Ball'ın yaratıcısı olduğu True Blood önümüzdeki hafta 03 Temmuz Pazar günü yeni bölümüyle HBO ekranlarına gelecek. Yeni bölümün ismi 'You Smell Like Dinner' olacak. Bu arada HBO GO'dan 4.sezonun 2.bölümü de yayınlanmış durumda. Bunu da not olarak belirtelim..

Yeni bölümde; Sookie, Bon Temps'deki yeni gerçekleri anlamaya ve ortama uyum sağlamaya çalışmaktadır. Bill'in geçmişindeki parçalar açığa çıkarken biz de muhtemelen geçtiğimiz sezon finalinde Queen Sophie Anne ile Bill'in kavgasının nasıl sonuçlandığını öğreneceğiz. Rehin alınan Jason'un başına gelenler, Andy'nin bağımlılığı ile mücadelesi yine bu bölümde karşılaşacağımız sahnelerden olacak. Sam ise şekil değiştiren arkadaşları ile daha samimi olmakta ve Luna'dan özel yetenekler öğrenmektedir. Jessica kan isteğini tatmin etmeye devam ederken, Arlene ise ailesinden göreceği garip davranışlar ie karşı karşıya kalacak.

Dizinin bu hafta yayınlanan 4.01 'She's Not There' bölümünde çalan parçalar ise şöyle: 

“Real Wild Child” - Joan Jett and the Blackhearts (Tara'nın kafes dövüşü esnasında)
“What’s on Your Mind” - Soda Jerk (Tara ve Naomi'nin kavga sonrası sarhoşla karşılaşmaları)
“Better Get On” - Danny Wilde (Sookie'nin Merlotte’de Arlene ve Lafayette ile karşılaşması)
“Calling the Shots”  - Misisipi Mike Wolf (Maxine ve Tommy ikilisi Merlotte’ye girerken)
“What You Do to Me” - Blakroc feat. Billy Danze, Jim Jones & Nicole Wray (Tara ve Naomi yataktayken Lafayette'nin mesaj attığı esna)
“Dues” - El Camino (Sookie'nin Merlotte’de Portia ile olduğu esna)
“Xcess” - Slick Idiot (remixed by Schneider of Rammstein) (Jessica, Fangtasia'da dans edip bir hayranını kendisine çekerken)
“She’s Not There” - Neko Case & Nick Cave (kapanış parçası)

True Blood 4x02 "You Smell Like Dinner" Promo #1


True Blood 4x02 "You Smell Like Dinner" Promo #2


True Blood Season 4 - Inside the Episode 4.01

 
True Blood 4.sezondan yeni posterler: 'Show Your True Colors'

Anna Paquin, V Magazine Temmuz sayısına konuk oldu!


Bu hafta yayınlanan sezon prömiyeri ile 4.sezonunu açan True Blood'da Sookie'yi canlandıran Anna Paquin, V Magazine'nin 07 Temmuz'da çıkacak sayısına konuk oldu. Çekimlerde 50'li yıllardan esintiler sunan 29 yaşındaki aktrist ayrıca dergiye bir de röportaj vererek biseksüellik ve kocasının fanları gibi bir çok konuda söyleşi gerçekleştirdi.  İşte dergide yer alan pozlardan bazıları:


  
Nondumiso Tembe 'True Blood' kadrosuna katıldı!