9/22/2011

Phoebe Tonkin: ''Faye kötü karakterli değil!''
The CW'nin bu dönem ekranlara sürdüğü yeni dizisi 'The Secret Circle' geçtiğimiz hafta yayınlanan pilot bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Son dönemde popüler olan fantastik karakterlerin yer aldığı diziler kervanına katılan The Secret Circle'de ana karakterleri cadılar oluşturuyor.

İşte bu karakterlerden biri olan Faye Chamberlain'i canlandıran isim ise güzel aktrist Phoebe Tonkin. Okulun popüler kızlarından olan Faye Chamberlain ilk bölümün ardından anlaşılacağı üzere Cassie'den pek hoşlanmıyor.

TV Guide'a konuşan Tonkin, karakteri hakkında açıklamalarda bulunurken Faye'yi savundu ve kendisinin kötü niyetli olmadığını düşündüğünü belirtti.

''O gerçekten kötü niyetli değil. Evet yaptıkları doğru değil ve sonuçlarının nelere yol açacağını düşünmeden ve farkında olmadan kendi sınırlarını zorluyor. Ancak kimseye de bilerek zarar verme niyetinde değil. Sıkılmış bir durumda ve yaptığı büyülerle eğleniyor gibi'' şeklinde konuşan Tonkin, Faye'nin cadılar meclisindeki üyelerin her birini yeterince anlayamadığını belirtirken sözlerine şöyle devam etti: ''Bütün karakterlerin yetki, güç ve sorumlulukları var. Ancak kimsenin bu 16 yaşlarındaki grubun güçlerini farkedememesi şimdilik çok ilginç. Ayrıca bu özellik dünyanın en havalı şeylerinden biri olsa gerek!''

Tonkin, ayrıca Faye ile annesi arasında ileride bir güç mücadelesi olacağını söylerken karakterin ahlaki bir ikilem arasında kalacağını, ya isyan edeceğini ya da onunla güçlerini birleştirme konusunda anlaşacağını belirtti.

Eski nesil cadıların amaçlarının ne olduğunu ilerde öğreneceğimizi belirten Tonkin, ebeveynlerin ölümünün arkasında ise büyük bir hikaye olduğunu belirterek sözlerini şöyle noktaladı: ''Herkes taraf değiştirebilir. İyi olduğunu düşündüğünüz karakterler kötü, kötüler ise aslında iyi olabilir!''

The Secret Circle, her Perşembe The CW ekranlarına gelmeye devam edecek..