7/22/2010

Saw VII 'Saw 3D' Teaser Trailer yayında! (Yeni gösterim tarihi)


Daha önceden USA'de 22 Ekim 2010 tarihinde Paranormal Activity 2 ile birlikte aynı tarihte vizyona gireceği açıklanan Saw serisinin yeni filmi Saw VII (Saw 3D)'nin yeni gösterim tarihi 29 Ekim 2010 oldu.  Film için yayınlanan poster ve karelerin ardından beklenen  teaser trailer ise yayında!

Teaser Trailer Debut: 'Saw 3D' 

'Saw 3D' (SAW VII) Official Trailer - İlk Fragman Yayında! 
Saw VII künye, filmden ilk kare ve Saw 3D teaser poster!

Saw VII künye, filmden ilk kare ve Saw 3D teaser poster!
SAW VII (3D)
Yönetmen: Kevin Greutert
Senaryo: Marcus Dunstan, Patrick Melton
Gösterim Tarihi: 29 Ekim 2010
Oyuncu Kadrosu: Tobin Bell, Cary Elwes, Costas Mandylor, Betsy Russell, Sean Patrick Flanery, Gina Holden, Chad Donella, Laurence Anthony, Dean Armstrong, Naomi Snieckus, Tanedra Howard
Stüdyo: Lionsgate
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1477076/

Filmin kısa özeti: Jigsaw'un ölümcül yasası devam ederken Jigsaw'dan kurtulan bir grup insan kendilerine yardımcı olmak için destek ararlar ve ve bu destekçilerin en başında Bobby Dagen adında Jigsaw'dan kurtulmuş biri vardır. Bobby'nin gizli sırlarından yeni bir terör dalgası ortaya çıkacaktır.

Daha önceden USA'de 22 Ekim 2010 tarihinde Paranormal Activity 2 ile birlikte aynı tarihte vizyona gireceği açıklanan Saw serisinin yeni filmi Saw VII (Saw 3D)'nin yeni gösterim tarihi 29 Ekim olarak açıklandı. Ve filmden yukarıda gördüğümüz ilk kare de yayınlandı. Korku-gerilim dalında 2010 yılında vizyona girecek filmler arasında kuşkusuz en sabırsızlıkla beklenenler listesinin üstlerinde yer alan serinin yeni filmi için ilk teaser poster de yayında:

Hareketli poster için linke tıklayınız: 
İlgili Başlıklar:
Saw VII 'Saw 3D' Teaser Trailer yayında! (Yeni gösterim tarihi)

Ve Saw efsanesinin başlangıcı olan 'Saw (2004)' filminin trailer'ini hatırlayalım:


'Let Me In' den yeni bir kare!


Yönetmenlik koltuğunda Cloverfield ile büyük bir başarı yakalayan 44 yaşındaki yönetmen Matt Reeves'in olacağı ‘Låt Den Rätte Komma In'in yeniden çevrim filmi ' Let Me In'  01 Ekim 2010 tarihinde vizyonda olacak. Filmden yayınlanan daha önceki kare ve posterlerin ardından yukarıda göreceğiniz yeni bir kare daha yayınlandı. İlk filmin sonlarındaki Eli-Oskar havuz sahnesini hatırlayacaklara pek yabancı gelmeyecek bir kare olsa gerek!

Let Me In - International Trailer'LET ME IN (Let the Right One In-remake)'den 8 klip!
'Let Me In' Poster!
Coming Soon: LET ME IN (Let the Right One In remake) 
Let Me In (Let the Right One In remake)'den yeni kareler


The Gates 1x05 'Repercussions' Promo


ABC'nin yaz döneminde ekrana sürdüğü The Gates’in 18 Temmuz Pazar günü yayınlan 'The Monster Within' isimli ilk sezonun 4.bölümünün ardından 25 Temmuz Pazar günü yayınlanacak olan 'Repercussions' isimli 5.bölümü için fragman yayınlandı.

The Gates 1x05 'Repercussions' -Promo
Season one, episode 5 "Repercussions" promo. Episode airs July 25th only on ABC.
No sooner is Nick assailed with the revelation that vampires exist and are living inside The Gates, than he finds himself forced into an alliance with one. To complicate matters, Marcus begins an investigation into Teresa's disappearance, bringing him dangerously close to uncovering the secret that Dylan and Nick share. Devon is brewing up some trouble of her own when she decides to let bygones be bygones and attend a party with her ex-husband and his new wife. Meanwhile, Andie is reeling from a recent discovery that threatens to stunt her budding relationship with Charlie. Unfazed and enamored, Charlie continues to pursue her,oblivious to the mortal danger he may face.

İlgili Başlıklar:
The Gates 1x04 'The Monster Within' Promo
The Gates 1x03 'Breach' Promo
The Gates 1x02 'What Lies Beneath' Promo