2/24/2011

Being Human 1.07 'I See Your True Colors and That's Why I Hate You' promo, sneak peek ve kareler!


Being Human, bu hafta yayınlanan 'It Takes Two to Make a Thing Go Wrong' bölümünün ardından önümüzdeki hafta 1.07 'I See Your True Colors and That's Why I Hate You'' bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölümün Syfy ekranlarındaki yayın tarihi ise 28 Şubat Pazartesi olacak. 'I See Your True Colors and That's Why I Hate You' bölümünün konusu ise kısaca şöyle: Josh'un ailesinin tekrar bir araya gelmesi bazı olumsuzlukları da beraberinde getirecektir. Aidan ise arkadaşının güvenliği için mücadele verecektir.

Being Human izleyicileri önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümde Josh'un anne ve babasıyla tanışmış olacak. Emily ve Josh evlerine dönecek ve tekrar tüm aile bir araya gelecek. Dizinin show runner'ı Jeremy Carver yaptığı açıklamada Josh'un sonunda ailesiyle yüzleşmesine tanık olacağımız heyecanlı bir bölümle karşınızda olacağız derken sözlerine şöyle devam etti: '' Dizi, Being Human'ın Amerikan versiyonuna özgün olarak yeni bi yola sapacak. Ve Josh ailesiyle karşı karşıya geldiğinde bu durum hem eğlenceli, hemde bir o kadar korkunç ve yürek parçalayıcı olacak. Ayrıca Josh ve Aidan'ın dünyasının umduklarından daha zıt olduğunu görmeye başlayacağız''. Yeni bölümde ayrıca Aidan'ın Emily olayı sonrası Bishop ile yüzleşmesini ve Sally'nin Bridget'e ulaşma çabalarını izleyeceğiz.

Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünün reyting sonuçlarına bakacak olursak: 1.06 'It Takes Two to Make a Thing Go Wrong' bölümü 0.8/1 HH - 0.5/1 A18-49 izlenme oranları ile 1.390 milyon toplam izleyici tarafından takip edilmiş. İzlenme oranlarının geçen haftaya göre yüksek olduğunu görmekteyiz. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan promo, sneak peek ve kareler ile geçen haftanın özeti ve müzik listesini bulabilirsiniz. Yayınlanan klipte Josh'un babasıyla konuşmasına ve bu esnada Aidan'ın ziyaretine tanık oluyoruz.

Being Human (Syfy): Episode #1x07 - Preview


Being Human (Syfy): Episode #1x07 - Sneak Peek


Gelecek bölümden iki kare:


 
 


Being Human'ın bu haftaki bölümünde çalan parçalar ve videoları ise şöyle: 

Perfect Fit - Clues: http://www.youtube.com/watch
Peace Will Come - Orillia Opry: http://www.lastfm.com.tr/music/Orill
Astronomers - We Are The City: http://www.youtube.com/watch (kapanış parçası)

Being Human'un bu hafta yayınlanan bölümünde neler oldu: Josh (Sam Huntington) Nora konusunda sonunda amacına ulaşır ve onu evine yemeğe davet eder ve yakınlaşırlar. Kız kardeşi Emily ise kız arkadaşından ayrılmış ve kendisine kalacak yer aramaktadır. Sonuçta bir süreliğine de olsa Josh ve Aidan kendisine evlerini açar. Ancak bölüm sonlarında Emily'nin başına talihsiz bir olay gelecektir. Sally (Meaghan Rath) ise ölümünün arkasındaki gerçekleri öğrendikten sonra içten içe Danny'e karşı intikam duygusu beslemekte ve kendisini Bridget'i Danny'den uzak tutma konusunda zorunlu hissetmektedir. Ayrıca Aidan ile beraber gittikleri barda 1991'de ölen bir hayalet kadınla tanışır ve ondan bir hayaletin leer yapabileceği konusunda yeni şeyler öğrenir. Aidan (Sam Witwer) ise kendisine postayla gelen cd'nin etkisindedir ve Rebecca ile yeniden yakınlaşır. İşte bölümün bir dakikalık kısa özet videosu:Being Human 1.06 'It Takes Two to Make a Thing Go Wrong' promo, sneak peek ve kareler!