7/17/2011

Fringe 4.sezon çekimlerinden haberler!

Fringe'nin 4.sezon çekimlerinin yavaş yavaş başladığı şu günlerde dizi setinden ve oyuncu kadrosundan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Fringe'den kısa kısa gelişmeler:

* Dizinin 3.sezonun 9.bölümü 'Marionette'de FBI ajanı olarak bir kere gözüken Kanadalı aktör Jarod Joseph yeni sezon çekimlerinde gözüken isimlerden. Aktör, hafta içerisinde twitter hesabından yaptığı açıklamada 'Fringe'nin yeni bölümü için sete döndüm' açıklamasında bulundu.

* Joshua Jackson yaptığı açıklamada dizide Dr.Walter Bishop ve Walternate karakterini canlandıran John Noble'nin oyunculuğuna saygı duyduğunu belirtirken kendi gönlünde Emmy'i hak ettiğini söyledi.

* Dizinin yapımcı ve senaristlerinden J.H.Wyman şu sıralar yeni sezonun 3.bölümünün senaryosu üzerinde çalıştıklarını belirtirken Seth Gabel'in canlandırdığı Lincoln karakterini dizide daha fazla görebileceğimizi belirtti.

Fringe - Coming back into your lives


Michelle Krusiec 'Fringe'nin 4.sezon kadrosuna katıldı!

Mariana Klaveno 'Dexter'in 6.sezon kadrosuna katıldı!


Son dönemde özellikle HBO dizisi True Blood'da canlandırdığı Lorena Krasiki karakteriyle hatırlayabileceğimiz aktrist Mariana Klaveno, Dexter'in 6.sezon kadrosuna katıldı.

Deadline'a göre Klaveno dizide Florida Üniversitesi profesörü Carissa Morris'i canlandıracak. Morris'in Edward James Olmos'un oynayacağı karakterle meslektaş olduğunu söyleyebiliriz. Morris, yeni sezonda birden fazla bölümde karşımızda olacak.

Klaveno televizyon dünyasında daha önceden  True Blood'da vampir Lorena Krasiki olarak 12 bölümde oynamış ayrıca yine son dönemde Hawaii Five-0 ve Criminal Minds: Suspect Behaviour yapımlarında da konuk oyuncu olarak yer almıştı.

Klaveno'nun kadroya katılmasıyla beraber Edward James Olmos, Colin Hanks, Brea Grant, Billy Brown, Mos Def, Molly Parker ve Josh Cooke gibi yeni sezonda göreceğimiz yeni yüzlere yeni bir isim daha katılmış oldu.

Mariana Klaveno - Lorena (True Blood)

  
Josh Cooke, Dexter 6.sezon kadrosuna katıldı!

Joshua Jackson 'Peter'in geleceği hakkında konuştu!

Sonbahar döneminde 23 Eylül'de 4.sezonuyla ekranlara geri dönmeye hazırlanan Fringe'nin yeni sezon çekimleri başladı. Fringe ekibi ilk çekimlere dizide Peter karakterini canlandıran Joshua Jackson olmadan başladı.

Dizinin yıldız isimlerinden Jackson, Hollyscoop'a yaptığı açıklamada dizideki geleceği hakkında kesin bilgilere sahip olmadığını söylerken ''Çekimlere başlıyoruz ancak ben olmadan'' diye konuştu.

Peter'in tarihten silinmesi konusuna da değinen aktör, bu olayın elbetteki sonunda çözüleceğini söylerken Peter'in bu hikayeden çıkarılamayacağını, mutlaka çözüm yolları olduğunu ancak kendisinin de bu çözüm yolunun ne olacağını henüz tam olarak bilmediğini belirtti.

Görünen o ki bu konuda bir çok söylenti ve tahmin yeni sezon başlayana dek ortada dolaşacak. Ancak herhangi bir şüphe yok ki yeni sezon için sözleşmesi bulunan Jackson'un dizideki karakteri 'Peter' gelecek sezonun önemli bir parçası olacak. Bakalım yazarlar Peter'i nasıl geri getirecek ya da diğer karakterler onun alanına nasıl girecek..''Fringe'nin dönüşü yeni bir pilot bölüm gibi olacak!''

Supernatural 7.sezon çekimlerinden haberler!

Sonbahar döneminde 23 Eylül Cuma günü 7.sezonuyla karşımızda olacak Supernatural'de yeni sezon çekim hazırlıkları devam ediyor. İşte set ve ekipten kısa kısa notlar:

* Sam Winchester karakterine hayat veren Jared Padalecki, TV Guide Magazine'nin önümüzdeki hafta çıkacak sayısına konuk olarak kısa bir röportaj verdi. Padalecki, kendisinin fanı olduğunu ifade ederken bu sözü şöyle açıkladı: '' Çünkü, şovun yaratıcılarından her geçen gün güzel ve ilginç yeni hikayeler duyuyorum. Bu da beni diziyle ilgili daha da heyecanlandırıyor.'' Bu arada, Comic Convention Supernatural panelinin 24 Temmuz'da gerçekleşeceğinini de hatırlatalım.

* Supernatural'in yıldızlarından Misha Collins, Castiel'in 7.sezonun ilk iki bölümünde gözükeceğini doğruladı. Collins, ayrıca bunun dışında dizideki geleceği hakkında belirsizlikler olduğunu, yeni sezonda düzenli olarak yer almayacağını AOL TV'ye açıklarken dizideki rolü hakkında neler olup biteceğini şu anda kendisinin de bilmediğini belirtti. ''Yeni sezonda ilk iki bölümde yer alacağım, sezonun geri kalanında neler olacağı konusunda ise bekleyip görmek gerek. Aktör son olarak, çalışma setinin şimdiye kadar yaşadığı en iyi çalışma ortamı olduğunu ifade etti.

* Dizi kadrosuna yeni katılan konuk oyunculardan Jewel Staite, devam etmekte olan ve Jensen Ackles'in yönetmenliğini yaptığı 'The Girl Next Door' bölümüyle ilgili Ackles'in performansına değinirken 'Jensen, oyunculuktaki başarısını yönetmenliğe de taşımış gözüküyor ve harikalar yaratıyor.'' ifadelerini kullandı.

Supernatural 7.sezonda 'Jo Harvelle' yeniden gözükebilir!