10/21/2010

True Blood Mad Magazine'de!


“Mad’s Oh-so negative True Blood Outtakes.”
HBO'nun en popüler dizilerinden  True Blood dördüncü sezonu öncesinde şu sıralar tatilde. Ancak çeşitli haberlerle gündemde kalmaya devam ediyor. Son olarak Scream Awards 2010'da kazandığı ödüllerle geceye damga vuran dizi Rolling Stone, Entertainment Weekly gibi dergilerin ardından bu kez Mad Magazine sayfalarına konuk oldu. Yukarıda yer alan sayfa görüntüsünde dizide akılda kalan bazı sahneler esprili bir dille ele alınmış. Kareyi büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli:)

İlgili Başlıklar:
True Blood 4.sezonda yeni karakterler!
True Blood, Scream Awards 2010'dan dört ödülle döndü!
True Blood'un Eric Northman'ı 'Alexander Skarsgård' Hammarby tribünlerinde!
Rolling Stone'den sinema ve dizi dünyasındaki en iyi 10 vampir listesi! 

Entertainment Weekly'den yeni True Blood cast fotoğrafı

Scre4m (Scream 4)'den ilk trailer ve filmden kareler!
İlk üç bölümüyle dünya çapında 500 milyon doların üzerinde hasılat elde eden 'Scream' serisinin dördüncü filminin çekimlerine yaz aylarında Michigan'da start verilmişti. Ve o günden bugüne dek heyecanla beklediğimiz ilk fragman geçtiğimiz günlerde Los Angeles'de düzenlenen Scream Awards 2010 töreninde gösterildi. Wes Craven, Neve Campbell, David Arquette ve Emma Roberts filmin ilk gösterimini gecede beraber sundular ve salonu adeta coşturdular. 'New Decade. New Rules.' sloganıyla 15 Nisan 2011'de gösterime gireceği açıklanan serinin yeni filminde serinin önceki filmlerinden tanıdığımız Neve Campbell (Sidney), Courteney Cox (Gale) ve David Arquette (Dewey) gibi isimlerin yanında Emma Roberts, Hayden Panettiere, Rory Culkin, Anna Paquin, Nico Tortorella, Brittany Robertson, Anthony Anderson,  Kristen Bell, Shenae Grimes, Aimee Teegarden ve Marielle Jaffe gibi genç isimler yer alacak. 

Çığlık efsanesini yaratan senarist Kevin Williamson ve yönetmen Wes Craven'in yeniden buluşacağı film, bir çok kült filme imza atmış 71 yaşındaki usta yönetmen Wes Craven'in bir bakıma vedası olacağa benziyor. Geçtiğimiz günlerde gösterime giren bir diğer korku-gerilim filmi 'My Soul to Take' ile bekleneni pek veremese de sektörde kendini ispatlamış bir isim olan Craven'in son projesi özellikle seri hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırıyor. Dünya çapında büyük bir popülaritesi olan, bir çok filme malzeme olmuş, gösterimde olduğu senelerde dışarıya çıktığımızda arabaların arka camlarını bile süsleyen:) ghostface maskeleri ile izleyen izlemeyen herkesin filmin kostümlerine bile aşina olduğu Scream serisinin dördüncü filminin ilk trailerini ve filmden yayınlanan son kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Scream 4
Yönetmen: Wes Craven
Senaryo: Kevin Williamson
Gösterim Tarihi: 15 Nisan 2011
Tür: Korku-gerilim  
Oyuncu Kadrosu: Neve Campbell, David Arquette, Courteney Cox, Emma Roberts, Hayden Panettiere, Rory Culkin, Nico Tortorella, Anna Paquin, Anthony Anderson, Adam Brody, Alison Brie, Marielle Jaffe, Marley Shelton, Erik Knudsen, Mary Mc Donnell, Cindy Clark, Kristen Bell
Web Sitesi: http://www.scream-4.com/  
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1262416/
Konu: Aradan 10 yıl geçmiştir. Sidney Prescott, olanların yükünü yazarak atlamayı başarmıştır. Bundan sonraki hayatını huzurlu geçirmeyi planlamaktadır; ta ki çığlık yüzlü seri katil yeniden ortaya çıkana dek...


Scream 4 Official Teaser Trailer


Filmden kareler:
İlgili Başlıklar: 
Scream IV'den set fotoğrafları ve kamera arkası!