5/03/2010

Coming Soon: I Spit on Your Grave (remake)

 I Spit on Your Grave


Yönetmen: Steven R. Monroe
Yapım: 2009,ABD
Gösterim Tarihi: Eylül 2010
Oyuncu Kadrosu: Andrew Howard, Chad Lindberg, Daniel Franzese, Rodney Eastman, Sarah Butler, Jeff Branson, Saxon Sharbino
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1242432/
Web Sitesi:
http://www.ispitonyourgravemovie.com/

1978 yapımı Day of the Woman ''I Spit on Your Grave''nin yeniden çevrimi olacak filmde Steven R.Monroe yönetmenlik koltuğundaki isim olacak. 78 yapımı filmin konusu şöyleydi: Genç bir kadın yazarın sakin ve sessiz nehir kenarındaki evine, huzur içinde çalışmasına devam etme ve kitabını yazma amacıyla gitmesi ile start almaktadır. Buradan itibaren her şey yolunda iken bir anda, tüm gerçekliği içinde barındıran şiddeti ile perdeye yansıyan kareler, huzuru bulmak için gelen genç kadının vahşet ve insanlık dışı muamele ile karşılaşmasını ve sürüp giden eziyetler ve kadının sonradan hepsinin izini bulup tek tek intikam alması konu ediniyor.. İstismar sinemasının en önemli örneklerinden biri olan film Eylül'de gösterimde olacak..


Day of the Woman (I Spit on Your Grave) - 1978 Trailer

Piranha 3D (Theatrical Trailer) yayında!

Haute Tension, The Hills Have Eyes, P2, Mirrors gibi başarılı yapımların yönetmenlik koltuğunda oturan Alexandre Aja'nın yeni filmi Piranha 3-D için yeni trailer yayınlandı.

Filmle ilgili ayrıntılı bilgiler Coming Soon:Piranha 3-D başlığımızda.
http://derinkirmizi.blogspot.com/201...ranha-3-d.html

Piranha 3D Trailer 2

Buried Teaser Trailer yayında!

Sundance Film Festivali'nde gösterilen, başrolde Ryan Reynolds'u izleyeceğimiz klostrofobik gizem-gerilim filmi 'Buried'in yeni trailer'i yayınlandı.

Buried Teaser Trailer


Filmle ilgili detaylı bilgiler:
http://derinkirmizi.blogspot.com/201...on-buried.html