6/20/2011

Fringe'nin yıldızı Anna Torv, Seth Gabel'in dönüşü için heyecanlı!


Fringe'de şimdiye kadar Olivia Dunham, Alternate Olivia Dunham ve William Bell karakterlerini canlandıran başarılı oyuncu Anna Torv, Lincoln Lee karakterini oynayan Seth Gabel'in yeni sezon için rolünün genişletilmesinden memnuniyet duyduğunu ve heyecanlandığını açıkladı.

Geçtiğimiz ay yapılan açıklamada Gabel'in bilim kurgu dizisi Fringe'nin dördüncü sezonunda daha fazla gözükeceği ve konuk oyunculuktan ziyade artık Lincoln Lee karakterinin dizinin önemli unsurlarından biri olacağı belirtilmişti.

Aktör dizide ilk olarak ikinci sezon finalinde alternatif evrendeki Lincoln Lee olarak karşımıza çıkmış, üçüncü sezonda ise bu taraftaki karakteri ile gözükmüştü.

Torv, bu taraftaki Lee'nin gerçekten eğlenceli bir karakter olduğunu fakat Olivia'nın o sıralar William Bell modunda olduğu için birbirleriyle tanışamadıklarını söylerken Gabel'in yeni sezonda muhtemelen her iki karakterini oynamaya devam edeceğini ve kendisiyle çalışmanın çok zevkli olduğunu belirtti.

Fringe 4.sezon çekimleri Temmuz'da start veriyor!

True Blood 4.sezondan iki yeni promo: 'The Blood is Back' - 'One Week'


True Blood'un 4.sezonunun başlamasına artık sayılı günler kaldı. Bir haftadan kısa bir süre sonra kavuşacağımız dizinin yeni tanıtım videoları HBO tarafından yayınlanmaya devam ediyor.

Dün akşam yayınlanan kanalın ses getiren dizisi Game of Thrones'in sezon finalinden önce True Blood'un yeni bir tanıtım videosu izleyicilere sunuldu. Videoda daha önce gördüğümüz sahnelerin dışında bir kaç farklı sahne de mevcut. Geçtiğimiz gün yayınlanan diğer videoda ise Lafayette bizlere dizinin yeni sezonu için sadece bir hafta kaldığını müjdeliyor.

True Blood S4 promo: The Blood is Back


One Week to True Blood Season 4 premiere


True Blood'un Jessica Hamby'si Deborah Ann Woll hakkında bilinmesi gereken 10 şey!