6/13/2011

The Walking Dead 2.sezondan ilk kareler ve çekim setinden görüntüler!


AMC'de geçtiğimiz sonbaharda ekranlara gelmeye başlayan 'The Walking Dead', Days Gone Bye, Guts, Tell It to the Frogs, Vatos,Wildfire ve TS-19 bölümlerinden oluşan kısa süreli ilk sezonunun ardından ikinci sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu kez 13 bölümden oluşacak olan yeni sezonun çekimleri hızla devam ediyor. Şovun yaratıcısı Frank Darabont, izleyicilerin harika bir sezon girişine hazır olmaları gerektiğini açıkladı. Atlanta'da devam eden çekimlerden ilk iki kare ise AMC tarafından geçtiğimiz günlerde paylaşıldı:


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aşağıdaki fotoğraflar ise bu hafta devam eden çekimlerden en sıcak kamera arkası kareler. Karelere bakılırsa yeni sezonda bol aksiyon bizi bekliyor. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dexter 6.sezon çekimleri devam ediyor!


Dexter'in 25 Mayıs'ta başlayan 6.sezon çekimleri devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başında yeni sezonun ikinci bölümü 'Once Upon a Time'nin çekimlerine başlanmıştı.

Bu arada dizinin 6.sezonunun ilk 3 bölümünün isimleri de belli oldu:
6.01 Those Kinds of Things
6.02 Once Upon a Time
6.03 Smokey and the Bandit

Çekimlerden yeni kareler de gelmeye devam ediyor. Yeni sezonun ilk bölümüne ait yeni bir set görüntüsünü paylaşalım. Karede Jennifer Carpenter ve Michael C. Hall'ı olay yerinde görmekteyiz. Diğer fotoğrafta ise Jennifer Carpenter'i çekimlere kısa bir mola verildiği esnada yakın arkadaşı aktrist January Jones ile birlikte Beverly Hills'de yürürken görüyoruz..

Dexter 6.sezon setinden ilk kareler! 
Dexter 6.sezon oyuncu kadrosu genişliyor! Brea Grant ve Billy Brown 'Dexter' kadrosuna katıldı!

'Fringe' fan yapımı intro çalışması!4.sezon çekimleri için önümüzdeki ay Fringe ekibi yeniden toplanıyor. Şimdilik yazar ve oyuncu kadrosu haberleri dışında yeni sezonla ilgili görsel tanıtım klip ve posterleri yayınlanmış değil. Bu boşlukta zaman zaman fan yapımı klip ve görselleri paylaşmaya devam edeceğiz. İşte o çalışmalardan birisi:David Fury, senarist - yapımcı olarak Fringe 4.sezon kadrosuna katıldı!

Supernatural 7.sezon tanıtım posteri!Geçtiğimiz günlerde yeni sezon çekimleri için hazırlıkların başladığı Supernatural için yayıncı kanal The CW tarafından ilk tanıtım karesi yayınlandı. Supernatural, 7.sezonuyla önümüzdeki sonbahar döneminde yeniden ekranlarda olacak..

Supernatural 7.sezon çekimleri başladı!