10/06/2010

Mirrors 2'den ilk klip ve kamera arkası görüntüler!
Son dönemlerde remake korku filmlerinin aranan isimlerinden biri haline gelen başarılı Fransız yönetmen Alexander Aja'nın yönettiği 2008 yılı yapımı Mirrors (Aynalar)'ın ardından ikinci film 'Mirrors 2' DVD/Blu-ray olarak 19 Ekim'de piyasaya sürülüyor.. 2003 yılı Güney Kore yapımı "Geoul sokeuro (Into the Mirror)"un yeniden çevrimi olan ilk film gizemli havası, başarılı atmosferi ve korku öğelerinin başarılı kullanımıyla beğenimizi kazanan filmler listesine girmişti. Mirrors 2'de ise yönetmenlik koltuğunu İspanyol yönetmen Victor Garcia (Return to House on Haunted Hill, El Ciclo) devralmış durumda.Filmin yaz aylarında yayınladığımız fragman ve bazı karelerinin ardından filmin çıkmasına kısa bir zaman kala ilk klibi de yayınlandı. Yazımızın devamında bu videoyu kamera arkası set görüntüleri ile beraber bulabilirsiniz.Filmin oyuncu kadrosunda yer alan Nick Stahl (Terminator 3, “Carnivàle”), William Katt (Alien vs. Hunter, “The Greatest American Hero”), Emmanuelle Vaugier (“CSI: NY”) ve Christy Carlson Romano (voice of “Kim Possible”)'yu ise bu yapımlardan hatırlayabiliriz.

Mirrors 2 - Exclusive Clip: Clocking Out


Mirrors 2: Evil Lives (2010) Exclusive Making-Of Clip 'Other Side'


Filmin Künyesi
Yönetmen: Victor Garcia
Senaryo: Matt Venne
Çıkış Tarihi: 19 Ekim 2010
Oyuncu Kadrosu: Nich Stahl, William Katt, Emmanuelle Vaugier, Lawrence Turner, Stephanie Honore, Christy Carlson Romano, Jon Michael Davis, Wayne Pere, Lance E.Nichols, Ann McKenzie, Jennifer Sipes
Stüdyo: 20th Century Fox
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1576699/ 
Filmin Özeti: Max Matheson (Nick Stahl) büyük bir alışveriş mağazasında gece vardiyesinde güvenlik elemanı olarak işe başlar.Mağazadaki aynalarda genç bir kadının yansımasını sık sık gören Max başlarda bu garip olayların kullandığı depresyon ilaçların yan etkisi olduğundan şüphelensede,mağazadaki çalışanların arka arkaya gelen ölümleri,Max'in aynalardaki bu korkunç sırrı ortaya çıkarması ve bu şeytani ruhları durdurması gerektiğini anlayacaktır. 

Mirrors 2 - Trailer 


Coming Soon: Mirrors 2
.