7/07/2010

'The Last Exorcism'den iki yeni kare!


Eli Roth'un yapımcılığını üstlendiği, Alman yönetmen Daniel Stamn'ın yönetmenlik koltuğunda olacağı, 27 Ağustos 2010'da USA'da gösterime girecek olan Lionsgate'nin yeni exorcism temalı filminde. Patrick Fabian, filmde son şeytan kovma ayininin bir belgesel ekibi tarafından filme alınmasına izin veren protestan bir papazı canlandıracak. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan karelerin ardından filmden iki yeni kare daha yayınlandı. 'Exorcism' temalı filmleri oldum olası sevmemden dolayı merakla beklediğim filmlerden. Bu tarz filmleri sevenleri tatmin edeceğe benzer bir film olacak gibi.The Last Exorcism Trailer

When he arrives on the rural Louisiana farm of Louis Sweetzer, the Reverend Cotton Marcus expects to perform just another routine "exorcism" on a disturbed religious fanatic. An earnest fundamentalist, Sweetzer has contacted the charismatic preacher as a last resort, certain his teenage daughter Nell is possessed by a demon who must be exorcized before their terrifying ordeal ends in unimaginable tragedy. Buckling under the weight of his conscience after years of parting desperate believers with their money, Cotton and his crew plan to film a confessionary documentary of this, his last exorcism. But upon arriving at the already blood-drenched family farm, it is soon clear that nothing could have prepared him for the true evil he encounters there. Now, too late to turn back, Reverend Marcus’ own beliefs are shaken to the core when he and his crew must find a way to save Nell – and themselves – before it is too late.

İlgili Başlıklar:
I Spit on Your Grave ve The Last Exorcism'den yeni kareler! 
Coming Soon: The Last Exorcism

'Piranha 3D' yeni poster! 'Sea, Sex, and Blood!'

Yönetmenlik koltuğunda korku-gerilim filmlerinin son dönemlerdeki favori isimlerimden ve genel kesimin de takdirini kazanan Alexandre Aja'nın oturacağı; Richard Robinson ve John Sayles tarafından yazılan, yönetmenliğini Joe Dante’nin yaptığı 1978 yapımı Piranha adlı korku filminin yeni çevrimi 'Piranha 3D' için yayınlanan bir önceki posterin ardından Fransızca yeni bir poster daha yayınlandı. İlk posterden çok daha başarılı olduğunu söyleyebilirim.


Trailer:


'Piranha 3D' yeni poster ve kareler! 
Coming Soon: PIRANHA 3-D