9/24/2010

The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane' Promo 1-2 ve Bölüm Özeti
'The Vampire Diaries', dün yayınlanan 'Bad Moon Rising' ile ikinci sezonun üçüncü bölümünü de geride bıraktı. 30 Eylül'de 'Memory Lane' bölümü ile devam edecek dizinin yeni bölümü için yayınlanan ilk karelerin ardından ilk promo da yayınlandı. Videoyu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Uzun fragman yayınlandığında onu da ekleyeceğimizi belirtelim.

Yeni bölümün özeti ise şöyle: Ve Elena ve Katherine yüz yüze geliyor... Stefan, Katherine’nin Mystic Falls’a dönşünün asıl nedenini öğrenebilmek için artık sınırları iyice zorlamaya başlar ve Katherine’nin açığa vurduğu 1864'de gerçekten neler olduğuna dair açıklamalardan sonra şok olur. Damon, Mason’la olan sorun ve meselelerini halletmek için yeni bir yol denemeye calışır, ancak bu kendisine biraz pahalıya patlayacaktır. Tyler, Mason’ı Lockwood’lar hakkındaki gerçeği anlatması için zorlamaya başlar.Ve son olarak, Katherine ultimatom verdiğinde Stefan ve Elena çok az seçenek ile başbaşa kalmıştır. 

The Vampire Diaries Promo 2x04 - Memory Lane [Promo] 

Nina's two characters, Elena and Katherine, finally meet each other.

The Vampire diaries 2x04 "Memory Lane" EXTENDED Promo (2) 


İlgili Başlıklar:
The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane' Sneak Peek
The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane'den ilk kareler! 
The Vampire Diaries 2.05 'Kill Or Be Killed'den kareler! 
The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising' Preview & Sneak PeekClint Eastwood ile Matt Damon'u yeniden buluşturan 'Hereafter'den ilk poster ve filmden kareler!
Kraliçe/The Queen ve Frost/Nixon gibi filmlerin senaryosunu kaleme alan 47 yaşındaki ödüllü İngiliz senarist Peter Morgan'ın senaryosunu yazdığı, başarılı yönetmen Clint Eastwood ile Matt Damon'u Invictus(2009)'un ardından tekrar buluşturan 'Hereafter' için 22 Ekim olan vizyon tarihi yaklaşmaya başlarken fragmanın ardından yukarıda yer alan ilk poster yayınlandı.(Posterin büyük halini görebilmek çin üstüne tıklamanız yeterli). Filmden kareleri ise yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bu arada geçtiğimiz hafta 12 Eylül'de Toronto International Film Festivali'nde ilk gösterimini yapan Hereafter'i izleyenlerden Jordan Raup (The Film Stage)'un film için notu 5/10 iken Peter Sciretta (SlashFilm)'nın notu ise değerlendirmelerinde 6.5/10 olmuş.Hereafter-Trailer

A supernatural thriller centered on three people -- a blue-collar American, a French journalist and 
a London school boy -- who are touched by death in different ways. 

Filmin Künyesi
Yönetmen: Clint Eastwood
Senaryo: Peter Morgan
Gösterim Tarihi: 22 Ekim,2010 USA
Oyuncu Kadrosu: Matt Damon, Cecile de France, Bryce Dallas Howard, Jay Mohr, Frankie Mc Laren, Richard Kind, Jenifer Lewis, Steve Schirripa, Lyndsey Marshal
Stüdyo: Paramount/DreamWorks
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1212419/
Web Sitesi: http://hereafter.warnerbros.com/ 

Konu:  Ölümün farklı şekillerde dokunduğu, farklı olaylarla bu deneyimi tadarak yeniden hayata dönen üç insanın öyküsü..Clint Eastwood'dan doğaüstü bir gerilim..Ölülerle iletişim kurabilme yeteneğine sahip Amerikalı işçi George (Matt Damon), 2004 tsunamisini yaşamış Fransız gazeteci Marie (Cecile de France) ve ikiz kardeşini kaza sonucu kaybedip yıkılmış Londra'da yaşayan genç öğrenci Marcus (Frankie McLaren)..

İlgili Başlıklar: 
Coming Soon: 'Hereafter' Trailer / İlk Fragman Yayında!