8/28/2011

'Castle' aktörü Arye Gross 'Fringe' kadrosuna katıldı!

51 yaşındaki aktör Arye Gross, Fringe'nin 4.sezon kadrosuna katıldı. TV Guide'ın haberine Castle dizisinden tanıdığımız aktör ilk olarak yeni sezonun beşinci bölümünde karşımıza çıkacak ve hikayeye dahil olacak.

Gross, 'Malcolm Truss' karakterini canlandıracak. Orta yaşlı, oldukça akıllı ve düşünceli bir bilim adamı olan Gross ile Olivia (Anna Torv) ve Walter'ın (John Noble) yolları bir soruşturmanın seyri esnasında kesişecek.

Aktör, televizyon dünyasında daha önceden The Mentalist, Leverage ve CSI: NY. gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer almış olup ayrıca yapım aşamasındaki The Protector isimli dizide de konuk oyuncu gözükecek.

Fringe, 23 Eylül Cuma akşamı Fox ekranlarına yeni sezonuyla geri dönecek..

Arye Gross - Midlife

 
''Fringe'nin dönüşü yeni bir pilot bölüm gibi olacak!''

'Deadman' Supernatural yaratıcı ekibi tarafından The CW için ekranlara uyarlanıyor!


Çizgi roman kahramanı 'Deadman'in The CW kanalında yayınlanmak üzere televizyon adaptasyonu için geliştirme çalışmalarına başlandı.

Deadline'ın haberine göre, DC Comics karakteri 'Deadman' için düşünülen ve Warner Bros TV'nin hayata geçireceği bu projenin yazar ve yapımcılığını The CW'nin uzun soluklu dizisi Supernatural'in yaratıcı ismi olan Eric Kripke üstlenecek.

Arnold Drake ve Carmine Infantino tarafından 1960'lı yıllarda yaratılan 'Deadman' ilk olarak 1967'nin Ekim ayında Strange Adventures isimli eserde okuyucuların karşısına çıkmıştı.

İş yaşamında 'Deadman' olarak bilinen Boston Brand, sirkte çalışan ve kırmızı kostüm kullanan bir trapez sanatçısıdır. Ancak bir gün sirkte bilinmeyen bir adam tarafından öldürülür. Öbür alemde bir Hindu tanrıçası tarafından katilini bulması için eline bin bir türlü güç verilir. Ve Deadman hayalet/ruh olarak dünyaya geri döner. Bir yandan araştırmalarını sürdürürken diğer yandan edindiği yeteneklerle kendini sürekli diğerlerine yardım etmek ve adaleti sağlamak zorunda hisseder.

'Deadman' projesinin hız kazanması halinde Eric Kripke zaman kısıtlılığı nedeniyle Supernatural'deki showrunner'lık görevini devretecek ancak yapımcı olarak görevine devam edecek.

CW başkanı Mark Pedowitz geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Television Critics Association'da 'eğer doğru bir süper kahraman projesi yakalarsak önümüzdeki yıl yeni bir süper kahraman dizisi yaratmayı düşünüyoruz' açıklamasında bulunmuştu. Aslında bu düşüncenin temelinde kanalın sona eren dizisi Smallville'ye bir alternatif bulma çabasının olduğunu söyleyebiliriz.Bir kaç yıl önce çıkan haberlerde 'Deadman'in Guillermo del Toro yapımcılığında ve Nikolaj Arcel yönetmenliğinde bir sinema filmi olarak beyazperdeye yansıtılacağı haberleri çıkmış ancak sonrasında bu konuyla ilgili herhangi bir gelişme kaydedilmemişti.

Projeyle ilgili bu düşünceler hayata geçirilir ve her şey yolunda giderse 'Deadman'in dizi projesinin The CW'nin 2012 senesi sonbahar takvimine alınması beklenmekte.

Deadman Tribute