12/15/2010

Saw'ın yaratıcılarının yeni filmi 'Insidious'dan yeni poster ve kare yayınlandı! (trailer)
Korku-gerilim sinemasına adını başarıyla yazdıran Saw efsanesinin başlangıcının kahramanları yönetmen James Wan ve senarist Leigh Whannel ikilisini Paranormal Activity'nin yapımcılarının eşliğinde yeniden bir araya getiren korku filmi 'Insidious'un ilk gösterimi bu sene 09-19 Eylül'de gerçekleştirilen Toronto International Film Festival - Midnight Madness'de yapılmıştı. Yaklaşık üç ay önce yayınladığımız ilk poster ve filmin içeriği hakkında ipucu olabilecek kısa klibin ardından IM Global geçiğimiz günlerde filmin yukarıda gördüğünüz yeni posteri ile yeni bir kareyi yayınladı. Rose Byrne (Knowing, 28 Weeks Later, The Dead Girl, Sunshine), Patrick Wilson (Hard Candy, Watchmen, The Ledge) ve Barbara Hershey (Black Swan, Riding the Bullet) gibi isimlerin rol aldığı 'Insidious' için Toronto izleyicilerinden gelen tepkilerin olumlu yönde olduğunu belirtelim. Son olarak, henüz gösterim tarihi açıklanmayan filmin 2011'in ilk yarısında gösterime sokulmasının planlandığını da hatırlatalım. Daha önceden başarılı çalışmalara imza atan ikilinin yeni ekip çalışması 'Insidious' özellikle Paranormal Activity ile yeniden alevlenen paranormal korku filmi geleneğine bakalım neler katacak.. Türü sevenler filmi takipte kalsın!

Filmin Künyesi
Yönetmen: James Wan
Senaryo: Leigh Whannel
Tür: Korku
Yapım: 2010
Yapımcı: Jason Blum, Steven Schneider, Oren Peli
Oyuncu Kadrosu: Rose Byrne, Patrick Wilson, Barbara Hershey, Angus Sampson, Ty Simpkins, Andrew Astor, J.LaRose, Ruben Pla, Lin Shaye
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1591095/
Filmin Konusu: Josh (Patrick Wilson) ve Renai (Rose Byrne) üç çocuklarıyla beraber eski bir eve taşınmış ve mutlu bir aile yaşamı sürdürmektedirler. Kaza sonucu küçük çocukları komaya girene kadar.. Ancak bundan sonra olaylar başlar.. John ve Renai oğullarını açıklanamayan esrarengiz ve doğaüstü olaylardan, 'öteki'nden kurtarmak zorundadır..


The Vampire Diaries 2.12 "The Descent " promo!
Geçtiğimiz hafta yayınlanan 'By the Light of the Moon' bölümüyle ikinci sezonu yarılayan The Vampire Diaries'in bir sonraki bölümünün ismi 2.12 'The Descent' olacak. Fakat hemen hatırlatalım bu bölüm için oldukça uzun bir ara mevcut. Kasım ayındaki üç haftalık aradan sonra yayınlanan iki bölümün ardından bu kez yedi hafta gibi uzun bir süre dizi yayınlanmayacak ve 27 Ocak 2011'de yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Yazımızın devamında bölümle ilgili yayınlanan kısa ve uzun üç promoyu izleyebilirsiniz. Videolara bakıldığında yine muhteşem bir bölümün bizleri beklediğini söyleyebiliriz..

The Vampire Diaries Extended Promo 2x12 The Descent [HD] 
 

The Vampire Diaries Promo 2x12 - The Descent [HD]


The Vampire Diaries 2x12 The Descent Extended Promo (3)