10/11/2010

'Supernatural Anime' (Supernatural: The Animation ) Ocak 2011'de geliyor! Yeni trailer yayında!
The CW'de yayınlanmakta olan ve geçtiğimiz haftalarda 6.sezonuna start veren sevilen TV serisi Supernatural'in, yapımcı şirketi olan Warner Bros'un Japonya resmi sitesinden geçtiğimiz aylarda yapılan duyuruyla Ocak 2011 tarihinden itibaren özel bir proje olarak yayınlanacağı duyurulmuştu. Serinin Blu-ray ve DVD satışları Japonya'da Warner Home Video tarafından 12 Ocak 2011 tarihinden itibaren satışa sunulacak. "Animeanime.jp" websitesinden yayınlanan habere göre anime, TV serisinin ilk iki sezonunu kapsayacak şekilde 22 bölümden oluşacak ve ilk volume 12 Ocak tarihinde ilk 2 bölümün yayınlanmasıyla başlayacak. "3-12" bölümler arasını kapsayan "Set 1"in 02 Şubat; "13-22" bölümleri içeren "Set 2"nin ise 06 Nisan tarihinde satışa sunulması planlanmakta. Projenin yayınlanan uzun fragmanını ve Jared-Jensen ikilisinin röportaj videosu ile animede nasıl görüneceklerini merak edenler için bir kaç kareyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.Supernatural Anime, TV serisinin en iyi bölümlerinin yeniden yapımı olmakla kalmayıp orijinal seride yer almamış sahneler, bölümleri de kapsayacak. Bu bölümler; Winchester Kardeşlerin çocukluğu, animeye özgü düşmanlar ve TV serisinin yan karakterleri üzerine kurulu hikâyelerden oluşacak. Supernatural 'ın yaratıcısı Eric Kripke de anime projesinin başındaki isimlerden biri olacak.

Supernatural Anime Trailer

Latest Supernatural Anime Trailer/Commercial/Promo 

Jared Padalecki ve Jensen Ackles, Supernatural'in 5 ve 6.sezonları ile 'Supernatural:The Animation' projesi hakkında konuşuyor:

They talk about season 5, the mythology, teases us on season 6 and talk about the Animation 
version of the show, to be released on 2011.

Web Sitesi: http://wwws.warnerbros.co.jp/supernatural/#/animeTop

Dexter 5x04 'Beauty And The Beast' promo, 2 sneak peek ve bölümden kareler!


Dün akşam yayınlanan Practically Perfect bölümüyle beşinci sezonun üçüncü bölümünü geride bırakan Dexter'in önümüzdeki haftaki bölümünün ismi 'Beauty And The Beast' olacak. 17 Ekim'de yayınlanacak bölümün yayınlanan promosunu ve bölümden bir kaç kareyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Dexter - season 5, episode 4 preview 

Dexter catches a mysterious woman who may have witnessed him in the act of killing a killer; Deb has a frightening run-in with a 
murder suspect in the Santa Muerte homicides;and Quinn uncovers more striking similarities between Kyle Butler and D.Morgan.

Dexter 5x04 - "Beauty and the beast" - Sneak peek #1


Dexter 5x04 - "Beauty and the beast" - Sneak peek #2


İlgili Başlıklar:  
Elektronik müzik sanatçısı Pogo'dan 'Dexter' çalışması!
Dexter'in yıldızı Michael C. Hall 'The Early Show'a konuk oldu!
Dexter'den 5.sezon yeni tanıtım fotoğrafı: 'Bathtub'
'Dexter' Michael C. Hall TV Guide Magazine'nin kapağında!
Dexter 5x03 'Practically Perfect' - Promo, 2 sneak peek ve bölümden kareler