7/28/2011

Logan Browning 'The Secret Circle' kadrosuna katıldı!


22 yaşındaki genç aktrist Logan Browning, The CW'nin sonbaharda ekranlara sunacağı yeni dizisi 'The Secret Circle' kadrosuna katıldı.

Cadı olduğunu keşfeden genç kız Cassie'yi canlandıran Britt Robertson'un başrolünde olduğu dizi 15 Eylül tarihinde prömiyerini yapacak.

Browning'in dizide canlandıracağı karakterin ismi Sally Matthews olacak. Matthews, LJ Smith'in romanına dayanarak ekranlara aktarılacak dizide bir yabancı olarak tanımlanıyor. Cadı olmayan Matthews yakın bir zaman sonra Cassie ile arkadaşlık kuracak.

Browning'in televizyon dünyasında daha önceden yer aldığı en bilindik rolü Meet the Browns'da canlandırdığı Brianna karakteri olmuştu. 2004-2005 senelerinde devam eden Sunderland isimli dizide de oynayan aktrist Bratz isimli filmde ise Sasha'yı oynamıştı.

Thomas Dekker, Ashley Crow, Natasha Henstridge, Louis Hunter, Phoebe Tonkin, Gale Harold, Shelley Hennig ve Jessica Parker Kennedy gibi isimleri kadrosunda barındıran dizi 15 Eylül'de açılışı yapacak. 

The Secret Circle - Series Preview
Adam Harrington & Emily Holmes 'Secret Circle' kadrosuna katıldı!

Rod Hallett 'Terra Nova' kadrosuna katıldı!


Rod Hallett, FOX kanalının sonbaharda ekrana süreceği yeni dizisi 'Terra Nova'nın kadrosuna katıldı.

Shannon ailesine odaklanan ve onların tarih öncesi çağa seyahatleri ile insan ırkını kurtarma girişimlerinde bulunmasını konu edinen diziye katılan aktör Deadline'in haberine göre Terra Nova'da düzenli bir role sahip olacak.

Hallett'in oynayacağı karakter; büyüleyici ve kendinden emin bir kişilik olan Dr Malcolm Wallace karakteri olacak. Wallace'ın Jim Shannon (Jason O'Mara)'ın karısı Elisabeth (Shelley Conn)'e gösterdiği alaka nedeniyle Jim'in düşmanı ve rakibi haline gelmesi bekleniyor.

Hallett, daha önceden televizyon dünyasında özellikle The Tudors'daki Richard Rich karakteriyle hatırlanabilir. Aktör ayrıca Doctors, Holby City ve The Silence gibi İngiliz dizilerinde de rol aldı.

Fox TV, geçtiğimiz haftaarda açıkladığı sonbahar yayın takvimiyle bilim-kurgu dizisi Terra Nova'nın 26 Eylül Pazartesi günü iki saatlik özel bir yayınla izleyicilere merhaba diyeceğini duyurmuştu.
  
TERRA NOVA - Trailer

  
Terra Nova'dan 3 yeni poster: Dikkatli olun!

True Blood 4.06 'I Wish I Was the Moon' promo ve bölüm özeti!


True Blood geride bıraktığımız hafta 'Me and the Devil' bölümüyle karşımızdaydı. Dizinin yeni bölümü ise 31 Temmuz Pazar akşamı HBO ekranlarında olacak. Yeni bölümün ismi ise 4.06 'I Wish I Was the Moon' olacak. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan promo ve bölüm konusu ile beraber geçen haftanın özet videosu ile dizide geçen hafta çalan parçaların listesini bulabilirsiniz.

Yeni bölümde; Sookie dolunay zamanı Jason'u aramaya koyulur. Marnie geçmişteki ruhlar ile bağlantıya geçer. Debbie (Brit Morgan), Alcide'yi yeni kurtadam topluluğuna katılması konusunda teşvik eder. Lafayette, Meksika'da ruhu hisseder. Sookie, Eric konusunda Bill ile tartışır ve Eric ise kralın iradesine teslim olacaktır.

Geride bıraktığımız hafta yayınlanan bölümde çalan müziklerin listesi ise şöyle:

“Here I Come” - Nashville Session Singers (Tara ve Naomi telefonda konuşurken)
“Waitin’ on the Sky” - Steve Earle (Sookie'nin Holly'e Wicca grubu hakkında bilgi toplama amaçlı sorular sorduğunda)
“Meet Me in the Alleyway” - Steve Earle (Jason ve Hoyt arasındaki konuşma esnasında)
“Me and the Devil” - Gil Scott-Heron (kapanış müziği)

Geride bıraktığımız hafta yayınlanan 'Me and the Devil' bölümünün reyting raporuna bakacak olursak; dizinin HBO ekranlarında 9:00 PM gösterimi 18-49 yetişkin yaş aralığında 2.8 rating oranını yakarken toplamda 5.261 izleyici tarafından takip edildi. Bu rakamlar geçen haftanın reyting raporuna nazaran %10'luk bir artış göstermiş oluyor.

4.06 'I Wish I Was the Moon' promo


4.05 özet video

Joseph Morgan: 'Klaus'un gerekçelerini öğreneceksiniz''


The Vampire Diaries'de geçtiğimiz sezon Klaus karakteriyle karşımıza çıkan 30 yaşındaki aktör Joseph Morgan dizinin fanlarına 3.sezonda Klaus hakkında çok daha fazla şeyler öğrenecekleri konusunda güvence verdi.

Hatırlanacağı üzere ikinci sezon finalinde Klaus, Stefan (Paul Wesley)'ı Mystic Falls'dan ayrılmaları konusunda zorlamıştı. İşte bu olaydan sonra neler yaşanacağı konusunda merakla bekleyen izleyicilere Morgan'ın açıklamaları şöyle: ''Açıkçası Klaus, Stefan'ı kendi kanatları altına almış durumda. Onlar şu anda Mystic Falls'da değiller. Stefan'ın karanlık tarafını iyice görmek için hazırlanalım. Klaus, Stefan'ı ne kadar etkiledi ve ileriye gitmek için ne kadar istekli..''

Morgan, ayrıca Klaus'un kendisine yol arkadaşı olarak Stefan'ı seçmesinin nedenleri olduğunu belirterek Klaus'un amacını ve yaptıklarının gerekçesini öğreneceğimizi, bir hedefin, bir planın var olduğunu belirtti.

The Vampire Diaries 15 Eylül'de 3.sezonuyla geri dönüyor..


 
The Vampire Diaries 3.sezon ilk resmi fragman!