9/03/2010

'Resident Evil: Afterlife' Japonca Karakter Posterleri - Behind the Scenes / Kamera arkası görüntüler
Dün Japonya'da premiereini yapan, ülkemizde gösterim tarihine artık sadece bir hafta gibi kısa bir süre kalan, 3-D olarak gösterime girecek, seri tutkunlarının merakla beklediği, Paul W.S. Anderson'un yönetmenliğinde James Cameron'un Avatar'daki 3-D teknolojisinin kullanıldığı Resident Evil: Afterlife için Japonca yeni karakterler posterleri yayınlandı. Kamera arkası görüntüler ile birlikte posterleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Posterlerdeki karakterler Alice (Milla Jovovic), Chris Redfield (Wentworth Miller), Claire Redfield (Ali Larter) ve  Albert Wesker (Shawn Roberts). 

Filmin Künyesi
Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Senaryo: Paul W.S. Anderson
Gösterim Tarihi: 10 Eylül 2010,USA
Oyuncu Kadrosu: Milla Jovovich, Boris Kodjoe, Ali Larter, Wentworth Miller, Spencer Locke, Kim Coates, Shawn Roberts, Norman Yeung, Kacey Barnfield
Stüdyo: Sony Screen Gems   
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1220634/
Web Sitesi: Resident Evil: Afterlife - Official Movie Site | In Theaters September 10

Milla Jovovich, Wentworth Miller, Ali Larter ve Spencer Locke gibi isimleri buluşturan Resident Evil: Afterlife'ta Alice karakteri sağ kalanları kurtarma macerasına devam ediyor.Filmin kısaca konusu şöyle: Alice ve yardım aldığı eski bir arkadaşı, buldukları yolun onları zombilerden uzak bir sığınağa götüreceğini sanmaktadırlar. Ancak varacakları şehirde binlerce zombi onları beklemektedir. Ölümcül bir tuzağa doğru ilerlemektedirler.


Kamera arkası görüntülerin yer aldığı yeni klipte ise filmden bazı sahneler ile Milla Jovovich (Alice), yapımcı-senarist-yönetmen Paul W.S.Anderson, Ali Larter (Claire), Boris Kodjoe (Luther), Arv Grewal (production desginer) ve Dennis Berardi (görsel efekt süpervizörü)'nin görüşlerini dinlemek mümkün.

Resident Evil: Afterlife - Behind-the-Scenes clip


'Resident Evil: Afterlife'den 4.klip yayında!
'Resident Evil: Afterlife' den üç klip yayında! 
'Resident Evil: Afterlife' International Trailer yayında!

'The Vampire Diaries' Avustralya GO! Channel' - Promo
Önümüzdeki Perşembe günü 09 Eylül'de ikinci sezonu açacak olan The Vampire Diaries için Avustralya kanalı GO!'da yayınlanan yeni tanıtım videosunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. İkinci sezon ilk bölümün ismi 'The Return' olacak.

[GO!] Vampire Diaries: Season 2 Promo

A promo for the second season of the Vampire Diaries, coming to GO! in 2010.

İlgili Başlıklar: 
The Vampire Diaries 2.02 'Brave New World'den yeni kareler!
'The Vampire Diaries' kadrosuna yeni bir isim ve yeni promo: 'Sexy Beast ''The Vampire Diaries' 2.sezon tanıtım posterleri!
The Vampire Diaries 2.01 'The Return' yeni kareler!  
The Vampire Diaries 2.Sezon Official Trailer ve Yeni Tanıtım Posteri!

True Blood 3.Sezon Finali 3.12 'Evil is Going On'dan kareler!


12 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan 'Evil is Going On' bölümüyle beraber 3.sezonun finalini yapacak True Blood sezon finali bölümü için HBO bazı kareler yayınladı. Bu hafta sonunda yayınlanmayıp vereceği bir haftalık aranın ardından izleyicileriyle buluşacak dizinin sezon finali bölümünden toplam sekiz kareyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Season 3 Finale Episode “Evil Is Going On” Photos


True Blood Season 3 Finale "Evil is Going On" Ep12 - Preview (12 Sept)


'Let Me In'den ilk klip yayında! (Filmden yeni kareler ve international poster)
2008 yılı İsveç yapımı - karlarla örtülü, Stockholm’un yakınlarında küçük bir İsveç kasabasında, 12 yaşlarında yalnız bir çocuğun, apartmanlarına yeni taşınan garip bir kızla olan ilişkisini anlatan - ‘Låt Den Rätte Komma In’ gösterime girdiği senenin en başarılı filmleri arasında gösterilmişti. Gerçekten de atmosferiyle, anlattıklarıyla, oyuncululuk performanslarıyla bu beğeniyi hak eden etkileyici bir yapımdı. Henüz oldukça yeni bir film olmasına rağmen Hollywood bu filme de el attı ve filmin yeniden çevrim versiyonunu birkaç ay önce haber verdiğimiz gibi Ekim ayının başında izleyeceğiz. Filmin oldukça beğenilmesinin yanı sıra henüz iki sene gibi kısa bir zaman diliminin ardından yeniden çevriminin gösterime girecek olması Let Me In'in işini açıkçası biraz daha zorlaştırıyor. Yönetmenlik koltuğunda Cloverfield ile büyük bir başarı yakalayan 44 yaşındaki yönetmen Matt Reeves olacak. Bakalım Cloverfield ile aldığı olumlu eleştiriler bu filmden sonra da kendisine gelecek mi? Låt Den Rätte Komma In'deki Oskar ve Eli ikilisinin yerine ise Abby ve Owen karakterlerini izleyeceğiz.

Filmin Künyesi
Yönetmen: Matt Reeves
Senaryo: Benjamin Smith, John Ajvide Lindqvist
Gösterim Tarihi: 01 Ekim 2010 
Tür: Dram, gerilim, korku
Oyuncu Kadrosu: Kodi Smit-McPhee, Chloe Moretz, Richard Jenkins, Elias Koteas, Cara Buono, Sasha Barrese, Jimmy Pinchak, Chris Browning, Dylan Minnette
Stüdyo: Hammer Films, Overture
Web Sitesi: 
Let Me In
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1228987/


Filmin ilk klibi Hammer, Overture Films tarafından yayınlandı. Yaklaşık iki dakikalık bu kliple beraber filmin international (Fransızca) posteri ile yeni kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz: 

First Clip from 'Let Me In'


Let Me In - Trailer


International poster ve filmden yeni kareler


İlgili Başlıklar: 
'Let Me In' den yeni bir kare!
'Let Me In' Poster!
Coming Soon: LET ME IN (Let the Right One In remake)  
Let Me In (Let the Right One In remake)'den yeni kareler