6/03/2011

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (Korku Kapanı 4) fragman ve teaser poster yayında!Şubat ayında 20th Century Fox'un serinin 4.filminin yolda olduğunu açıklamasından bu yana tüm gelişmelerini adım adım takip ettiğimiz Korku Kapanı (Wrong Turn) 4 için ilk teaser poster ve fragman yayınlandı.

Filmin Künyesi:
Yönetmen: Declan O'Brien
Senaryo: Declan O'Brien
Tür: Korku, gerilim
Çıkış tarihi: 18 Ekim 2011
Stüdyo: Fox Home Entertainment
Oyuncu Kadrosu:  Jenny Pudavick, Tenika Davis, Kaitlyn Wong, Victor Zinck Jr, Dean Armstrong, Kristen Harris, Sean Skene, Daniel Skene, Scotty Johnson
Konu:  Bir grup arkadaş kış tatilleri süresince snowmobiling yapmaya karar verirler. Ancak kış şartlarının etkilediği ortamda fırtınanın etkisiyle yanlış bir dönüş yaparlar ve fırtınada kaybolurlar. Ve kendilerine sığınabilecekleri bir barınak ararken terkedilmiş bir sanatoryuma rastlarlar. Doğa şartları ve fırtınadan korunabildikleri için burayı bulduklarından şimdilik mutludurlar. Fakat sanatoryum sorunlu bir geçmişe sahiptir, eski hastaların bazıları hala orada bulunmaktadır ve davetsiz ziyaretçilerden pek de mutlu olmamışlardır! Kolejli gençler ölümcül kedi-fare oyununda hayatta kalabilmek için gece boyunca savaşmak zorundadır. Doğa şartları nedeniyle mahsur kaldıkları bu yerdeki güç gösterisinden sadece kendi fikirleri ile korunabileceklerdir.

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings Teaser / Franchise Trailer


PosterKorku Kapanı 4 (Wrong Turn 4) setinden ilk kareler ve filmin gösterim tarihi!