6/25/2010

True Blood Episode 27 'It Hurts Me Too' Clip: Sookie & Alcide

27 Haziran Pazar günü yayınlanacak olan 'It Hurts Me Too' bölümü için Sookie (Anna Paquin) ve diziye yeni katılan karakterlerden Alcide Herveaux (Joe Manganiello)'in yer aldığı klip: 

Sookie & Alcide


Diğer başlıklar:
True Blood Promo – 3.03 – It Hurts Me Too


Coming Soon: AGNOSIA


Yönetmen: Eugenio Mira
Senaryo: Antonia Trashorras
Yapım: 2010, İspanya
Tür: Gerilim, dram
IMDB:  http://www.imdb.com/title/tt1519245/
Oyuncu Kadrosu: Eduardo Noriega, Martina Gedeck, Barbara Goenaga, Luis Zahera, Jack Taylor, Felix Gomez, Sergi Mateu, Miranda Makaroff

Teaser Trailer


The Orphanage ve Pan's Labyrinth filmlerinin yapımcılarının yeni projesi olan 'Agnosia'nın Ekim 2010 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Tesis, Open Your Eyes, Novo gibi projelerdeki oyunculuğu ile göz dolduran, özellikle Amenabar'ın gözde isimlerinden Eduardo Noriega oyuncu kadrosunda ilk etapta göze çarpan isim. Diğer isimlerden Barbara Goenaga'nın filmografisinde en dikkat çekici yapımlardan birisi 2007 tarihli Timecrimes. Senarist Antonia Trashorras'ın ise 2001 tarihli Guillermo del Toro'nun yönetmenliğini yaptığı The Devil's Backbone'nin senaristi olduğunu hatırlatalım. Filmle ilgili ilk bilgilere bakılırsa iyi bir beklenti içine girebiliriz.

Film setinden görüntülerin yer aldığı videoda ise yönetmen Eugenio Mira ve başarılı oyuncu Eduardo Noriega ile yapılan kısa söyleşi de mevcut:


Behind the scenes ( in Spanish)

"Joana Prats suffers from agnosia, a strange neuropsychological illness that affects her perception. Although her eyes and ears are in perfect condition, her brain cannot interpret the stimuli she receives through them. As the only one who knows the industrial secret left behind by her father, the enigmatic young girl will become the victim of a sinister plan to get the information out of her by taking advantage of her sensory confusion. As the plot unfolds, the two men closest to her will become crucial to its outcome: Carles, Joana's fiancé and her father's right-hand man, and Vicent, a young, impulsive servant working at the Prats mansion."

Filmden kareler