4/15/2011

The Vampire Diaries 2.19 'Klaus' promo, bölüm konusu ve kareler!


Bugün CW ekranlarında 'The Last Dance' bölümüyle izleyicileriyle buluşan The Vampire Diaries yeni bölümüyle 21 Nisan Perşembe günü karşımızda olacak. Yeni bölümün ismi ise 2.19 'Klaus' olacak. İsmiyle bile heyecan ve merak uyandıran yeni bölüm için yayınlanan promolar ve kareler ile bu haftanın müzik listesi (songlist) ve reyting bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[2.18 The Last Dance'nin reyting bilgileri ise şöyle: 18-49 rating/sh: 1.2/4 ve gece boyunca ortalama izleyici sayısı 2.788 milyon]

Yeni bölümün özeti ise kısaca şöyle:  Klaus kendini gösteriyor! Stefan (Paul Wesley) ve Damon (Ian Somerhalder), Elena (Nina Dobrev)'nın kendilerine karşı çıkarak yeni bir müttefik edinmiş olmasını ve Klaus (Morgan)'u ortadan kaldıracak planın kontrolünü ele geçirmek isteyişini öğrendiklerinde öfkelenirler. Elena'yı nasıl koruyacakları konusunda anlaşmazlığın baş göstermesi Salvatore kardeşler arasında gerginliğin artmasına sebep olur. Bu arada Stefan, yaşadıklarından ötürü şaşkın ve korkmuş durumdaki Jenna (Sara Canning)'nın güvenliğini de sağlamaya çalışır. 1491 senesine geri döneceğimiz flashback sahnelerde ise Katherine (Nina Dobrev)'nin Elijah (Daniel Gillies) ve Klaus ile tanışmasını ve ay taşı lanetinin kökenini öğreneceğiz. Son olarak Elena, Klaus'un yaptıklarının arkasındaki şok edici yeni bir bilgiyi öğrenir.. Kevin Williamson & Julie Plec ikilisinin yazdığı bölümün yönetmeni ise Joshua Butler.

2.19 'Klaus' extended promo


The Vampire Diaries Short Promo 2x19 -- Klaus

Bu hafta yayınlanan 2.18 The Last Dance bölümüyle kaldığı yerden devam eden The Vampire Diaries'in bölüm müziklerini seçen müzik supervisorü Chris Mollere her hafta olduğu gibi bu hafta da dizi içerisinde çalan parçaların listesini twitter hesabında paylaşmış: (http://twitter.com/cmollere)

Bu haftanın müzik listesi şöyle:
1. Patrick Stump "Spotlight "Oh Nostalgia: http://www.youtube.com/
2. Kula Shaker "Hush": http://www.youtube.com/
3. The Mamas And The Papas "Dedicated To The One I Love": http://www.youtube.com/
4. Trent Dabbs "Last Kiss"
5. The Birthday Massacre "I Think We're Alone Now": http://www.youtube.com/
6. The Manhattans "I Wanna Be (Your Everything)": http://www.youtube.com/
7. The Dollyrots "Dream Lover": http://www.youtube.com/ 

Bölümden kareler:

.