8/21/2010

'Buried'den yeni bir poster daha yayınlandı!
'His cell phone is dying.. His flashlight is fading.. His oxygen is running out.. But Paul Conroy ..Isn't ready to die'... İlk gösterimini bu sene başında Sundance Film Festivali'nde yapan ve 24 Eylül'de sinemalarda, ülke çapında ise 08 Ekim'de (USA) gösterimde olacak Rodrigo Cortes'in yönetmenliğini yaptığı 'Buried' için yukarıda gördüğünüz yeni bir poster daha yayınlandı. İlgi çekici konusu, traileri ile yarattığı merak ve Ryan Reynolds ismiyle ön plana çıkan proje izleyenlere değişik bir deneyim sunacak gibi. Korku-gerilim filmleri şenliğinde geçecek olan Ekim ayı için izlenecekler listesine alınması gereken filmlerden birisi olarak öneriyoruz Buried'i.

Filmin Künyesi
Yönetmen: Rodrigo Cortes 
Gösterim Tarihi: 24 Eylül 2010 (USA limited)
Tür: Gizem, gerilim
Senaryo: Chris Sparling
Oyuncu Kadrosu: Ryan Reynolds, Ivana Mino, Anne Lockhart, Robert Paterson, Samantha Mathis, Erik Palladino, Stephen Tobolowsky
Stüdyo: Lionsgate
Özet: Paul Conroy Irak'ta görev yapan bir Amerikan askeridir. Bir grup Iraklı direnişçinin saldırısına uğrayan Paul, gözünü açtığında ölümle burun buruna olduğunu görür. Paul uyandığında kendisini bir tabutun içinde, gömülü halde bulmuştur. Oraya nasıl ve kim tarafından getirildiğini bilmemektedir.Ölmemek için zamana karşı yarışmak ve klostrofobinin doruklarındaki bu kabusu atlatmak zorundadır.
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1462758/
Web Sitesi: http://experienceburied.com/

Buried: Theatrical Trailer'Buried' Yeni Poster
'Buried' yeni trailer!
Coming Soon: BURIED  
Buried Teaser Trailer yayında!

No comments: