8/29/2010

'Hostel: Part III (Hostel 3)' oyuncu kadrosu şekilleniyor!2005 yapımı Eli Roth'un yazıp yönettiği ve üniversite mezunu iki maceraperest Amerikan genç olan Paxton ve Josh ile yolda tanıştıkları İzlandalı Oli'nin Slovakya'da başına gelenleri konu alan serinin ilk filmi  'Hostel' gösterildiği dönem hatırlanacağı üzere büyük sükse yapmış ve gördüğü ilgi üzerine yine Eli Roth 2007 yılında 'Hostel: Part II'yi çekmişti. İlk filmden kurtulan Paxton'ın akibeti ile başlıyan ikinci filmde Roma'da yaşayan ve Prag'a doğru yola çıkan üç Amerikalı genç kız yolda tanıştıkları bir başka genç kızın etkisiyle yollarını Slovakya'ya doğru çeviriyorlar ve olaylar yine burada devam ediyordu.

Serinin 3.filmi Hostel 3'ün çekilmesi de uzun süredir gündemdeydi. Filmin çekileceği beklenen bir gelişmeydi ancak merak konusu olan Eli Roth'un kamera arkasına geçip geçmeyeceğiydi. Haziran ayında yapılan açıklamada şu sıralar yapımcılığını üstlendiği The Last Exorcism ile gündemde olan Eli Roth'un yönetmen ve senarist olarak 3.filmde yer almayacağını öğrenmiştik.  Serinin yeni filminde yönetmenlik koltuğunda Scott Spiegel'i göreceğiz. Hostel 1 ve 2'nin de yapımcıları arasında bulunan 53 yaşındaki Spiegel ayrıca Sam Raimi'nin 1981 yapımı The Evil Dead'de oyuncu olarak yer almış, 1987 yapımı Evil Dead II'de ise oyuncu kadrosunda bulunmasının yanı sıra Raimi ile beraber filmin senaryosunu yazmıştı. Yönetmenliğini yaptığı pek ciddi bir çalışma ise yok diyebiliriz.


 John Hensley
Sarah Habel

DVD/Blu-ray olarak çıkacağı açıklanan Hostel: Part III için oyuncu kadrosundaki isimler de yavaş yavaş belirleniyor. Kip Pardue, Brian Hallisay, Sarah Habel, John Hensley, Skyler Stone, Chris Coy ve Thomas Kretschmann şu ana kadar belli olan isimler. Kip Pardue (The Rules of Attraction, Wizard of Gore, Stag Night), Brian Hallisay ("Eastwick","Bones"), Sarah Habel ("Party Down", The Butterfly Effect 3), John Hensley (''Nip/Tuck", Shutter ), Skyler Stone (The Rules of Attraction), Chris Coy (True Blood) ve Thomas Kretschmann (Valkyrie, King Kong, Blade II) oyuncuları hatırlamamıza yardımcı olabilecek kadrosunda yer aldıkları bu tarzdaki yapımlardan bazıları.

Kip PardueThomas Kretschmann


Hostel (2005) - Trailer 


Hostel: Part II (2007) - Trailer


'Hostel: Part III (Hostel 3)' görsel efektleri 'Robert Kurtzman's Creature Corps'dan!

No comments: