8/08/2010

'I Spit On Your Grave' yeni trailer ve filmden kareler!


Yönetmen: Steven R. Monroe
Gösterim Tarihi: 08 Ekim 2010,USA
Oyuncu Kadrosu: Andrew Howard, Chad Lindberg, Daniel Franzese, Rodney Eastman, Sarah Butler, Jeff Branson, Saxon Sharbino, Amber Dawn Landrum
Stüdyo: Anchor Bay
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1242432/
Web Sitesi:
http://www.ispitonyourgravemovie.com/

1978 yapımı Day of the Woman ''I Spit on Your Grave''nin yeniden çevrimi olacak filmde Steven R.Monroe yönetmenlik koltuğundaki isim olacak. 78 yapımı film; genç bir kadın yazarın sakin ve sessiz nehir kenarındaki evine  huzur içinde çalışmasına devam etme ve kitabını yazma amacıyla gitmesi ile start almakta ve buradan itibaren her şey yolunda iken bir anda, tüm gerçekliği içinde barındıran şiddeti ile perdeye yansıyan kareler, huzuru bulmak için gelen genç kadının vahşet ve insanlık dışı muamele ile karşılaşmasını ve sürüp giden eziyetler ve kadının sonradan hepsinin izini bulup tek tek intikam almasını konu edinmekteydi.

Day of the Woman'ın 2010 versiyonunda Andrew Howard (Devil's Chair, Blood River, Luster), Sarah Butler, Jeff Branson, Chad Lindberg (Push), Daniel Franzese (Killer Pad, War of the Worlds), Rodney Eastman (Joey in A A Nightmare on Elm Street Part 3: Dream Warriors , A Nightmare on Elm Street Part 4: The Dream Master), Saxon Sharbino ve Amber Dawn Landrum gibi isimleri kadroda görmekteyiz. 

Ve geçtiğimiz ay FanTasia Film Festival'inde gösterimini yapan 'I Spit on Your Grave'in merakla beklenen full traileri de yayınlandı. Yazımızın devamında filmden bir kaç yeni kareyi de bulabilirsiniz.

Full Trailer - I Spit On Your Grave
1978 yılında Meir Zarchi'nin yönettiği ve istismar sinemasının en önemli örneklerinden biri olarak gösterilen filmin trailerini de hatırlayalım:

Day of the Woman (I Spit on Your Grave) - 1978 TrailerFilmden birkaç yeni kare:
 
'I Spit on Your Grave'den ilk klip yayında!
'I Spit on Your Grave (remake)' yeni poster!
Coming Soon: I Spit on Your Grave (remake)  
I Spit on Your Grave'den yeni kare!
 

No comments: