8/12/2010

'The Last Exorcism' yeni poster yayınlandı! (Trailer-TV Spot)
Eli Roth'un yapımcılığını üstlendiği, Alman yönetmen Daniel Stamn'ın yönetmenlik koltuğunda olacağı, 27 Ağustos 2010'da USA'da gösterime girecek olan Lionsgate'nin yeni exorcism temalı filminde Patrick Fabian, filmde son şeytan kovma ayininin bir belgesel ekibi tarafından filme alınmasına izin veren protestan bir papazı canlandırıyor. Geçtiğimiz haftalarda filmle ilgili yayınlanan kare ve kliplerin ardından filmin yeni posteri de yayınlandı. 'Exorcism' temalı filmleri sevenleri pek hayal kırıklığına uğratmayacağını düşündüğümüz filmin künyesini hatırlayalım:

Yönetmen: Daniel Stamm
Senaryo:  Huck Botko, Andrew Gurland
Yapımcı: Eli Roth, Marc Abraham,Eric Newman
Gösterim Tarihi: 27 Ağustos 2010 USA
Oyuncu Kadrosu: Patrick Fabian, Iris Bahr, Louis Herthum, Ashley Bell, Tony Bentley, Caleb Jones, Shanna Forrestall, Allen Boudreaux, Denise Lee, Becky Fly, Logan Graig Reid, Jamie Alyson Caudle
Stüdyo: Lionsgate
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1320244/
Web Sitesi:
http://www.thelastexorcism.com/

Filmin konusu: Peder Cotton Marcus, Lousiana'da Sweetzer'ın çiftliğine vardığında, her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. Marcus, cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir. Sweetzer'ın kızı Nell'in ruhu, kötü bir iblisin eline geçmiştir. Genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. Marcus ayine başladığında, daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. Ne var ki, bırakmak için artık çok geçtir.

The Last Exorcism - Trailer


The Last Exorcism - Trailer B

"After a career spent helping the devout through prayer and trickery, Reverend Cotton Marcus (Patrick Fabian) 
invites a film crew to document his final fraudulent days as an exorcist. Soon his faith is truly tested when a 
desperate plea from the father of a possessed girl (Ashley Bell) brings him face to face with the devil himself."

Alman yönetmen Daniel Stamm ve yapımcı Eli Roth’un yeni projesi olan The Last Exorcism, “cinema-verite”  şeklinde (kadraja mikrofonun, yönetmenin, yani doğal çekim detaylarının da girmesi) çekildi. Patrick Fabian, filmde son şeytan kovma ayininin bir belgesel ekibi tarafından  filme alınmasına izin veren protestan bir papazı canlandırıyor.... Şeytan kovma ayini için iyi bir deneysel film formülü seçilmiş. Post prodüksiyon olan yapımı sahipsiz bırakmayan Lionsgate'in başkanı Jason Constantine, “Eli Roth, korku janrasında kilit bir isim ve bu film gerçek bir şeytan çıkarma ayinine çok çok yakın olacak, izleyiciler bu deneyimi gerçekten de ölümüne korkunç bulacaklar.” açıklamalarında bulunmuştu.
 
The Last Exorcism - TV Spot - Believe


İlgili Başlıklar
'The Last Exorcism'den ilk klip yayınlandı!
'The Last Exorcism'den iki yeni kare!
I Spit on Your Grave ve The Last Exorcism'den yeni kareler!  
Coming Soon: The Last Exorcism

No comments: