9/09/2010

'I Spit on Your Grave'den ilk klip yayında!  
Steven R.Monroe yönetmenliğinde 1978 yapımı Day of the Woman ''I Spit on Your Grave''nin yeniden çevrimi 'I Spit on Your Grave' için yayınlanan poster ve fragmanların ardından ilk klip de yayınlandı. Videoyu yazımızın devamında izleyebilirsiniz. 78 yapımı film; genç bir kadın yazarın sakin ve sessiz nehir kenarındaki evine  huzur içinde çalışmasına devam etme ve kitabını yazma amacıyla gitmesi ile start almakta ve buradan itibaren her şey yolunda iken bir anda, tüm gerçekliği içinde barındıran şiddeti ile perdeye yansıyan kareler, huzuru bulmak için gelen genç kadının vahşet ve insanlık dışı muamele ile karşılaşmasını ve sürüp giden eziyetler ve kadının sonradan hepsinin izini bulup tek tek intikam almasını konu edinmekteydi. Filmin 2010 versiyonunda kadın kahramanımız 'Jennifer Hills' karakterini Sarah Butler canlandırıyor. 1978 yılı orijinal versiyonu 'Day of the Woman'da bu karaktere Camille Keaton hayat vermişti. 25 yaşındaki genç aktris Sarah Butler'in filmografisindeki en önemli ve belki de en zor karakterlerden birini oynayacağı yapım olacak 'I Spit on Your Grave'. Normal yaşantısında da korku-gerilim filmlerini izlemeyi sevdiğini söyleyen genç oyuncu için Scream ve The Last House on the Left filmlerinin favorileri arasında olduğunu; bunun yanında macera ve fantastik filmleri izlemekten zevk aldığını, The Lord of the Rings, Pirates of the Carribean, Harry Potter serilerinin en çok sevdiği yapımlar olduğunu açıkladığını da belirtelim. 

Sarah Butler


Camille Keaton

Day of the Woman'ın 2010 versiyonunda Sarah Butler dışında oynadığı rollerin altından başarıyla kalkan aktör Andrew Howard ( Devil's Chair, Blood River, Luster), Jeff Branson, Chad Lindberg (Push), Daniel Franzese (Killer Pad, War of the Worlds), Rodney Eastman (Joey in A A Nightmare on Elm Street Part 3: Dream Warriors , A Nightmare on Elm Street Part 4: The Dream Master), Saxon Sharbino ve Amber Dawn Landrum gibi isimleri kadroda görmekteyiz.


I Spit on Your Grave - Clip #1: ''You're Lost Alright''

Jennifer meets her future assailants for the first time..

Filmin Künyesi
Yönetmen: Steven R. Monroe
Gösterim Tarihi: 08 Ekim 2010,USA
Oyuncu Kadrosu: Sarah Butler, Andrew Howard, Chad Lindberg, Daniel Franzese, Rodney Eastman, Jeff Branson, Saxon Sharbino, Amber Dawn Landrum, Tracey Walter,
Stüdyo: Anchor Bay
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1242432/
Web Sitesi:
http://www.ispitonyourgravemovie.com/

Trailer


'I Spit On Your Grave' yeni trailer ve filmden kareler!
'I Spit on Your Grave (remake)' yeni poster!
Coming Soon: I Spit on Your Grave (remake)   
I Spit on Your Grave'den yeni kare!

No comments: