9/03/2010

'Let Me In'den ilk klip yayında! (Filmden yeni kareler ve international poster)
2008 yılı İsveç yapımı - karlarla örtülü, Stockholm’un yakınlarında küçük bir İsveç kasabasında, 12 yaşlarında yalnız bir çocuğun, apartmanlarına yeni taşınan garip bir kızla olan ilişkisini anlatan - ‘Låt Den Rätte Komma In’ gösterime girdiği senenin en başarılı filmleri arasında gösterilmişti. Gerçekten de atmosferiyle, anlattıklarıyla, oyuncululuk performanslarıyla bu beğeniyi hak eden etkileyici bir yapımdı. Henüz oldukça yeni bir film olmasına rağmen Hollywood bu filme de el attı ve filmin yeniden çevrim versiyonunu birkaç ay önce haber verdiğimiz gibi Ekim ayının başında izleyeceğiz. Filmin oldukça beğenilmesinin yanı sıra henüz iki sene gibi kısa bir zaman diliminin ardından yeniden çevriminin gösterime girecek olması Let Me In'in işini açıkçası biraz daha zorlaştırıyor. Yönetmenlik koltuğunda Cloverfield ile büyük bir başarı yakalayan 44 yaşındaki yönetmen Matt Reeves olacak. Bakalım Cloverfield ile aldığı olumlu eleştiriler bu filmden sonra da kendisine gelecek mi? Låt Den Rätte Komma In'deki Oskar ve Eli ikilisinin yerine ise Abby ve Owen karakterlerini izleyeceğiz.

Filmin Künyesi
Yönetmen: Matt Reeves
Senaryo: Benjamin Smith, John Ajvide Lindqvist
Gösterim Tarihi: 01 Ekim 2010 
Tür: Dram, gerilim, korku
Oyuncu Kadrosu: Kodi Smit-McPhee, Chloe Moretz, Richard Jenkins, Elias Koteas, Cara Buono, Sasha Barrese, Jimmy Pinchak, Chris Browning, Dylan Minnette
Stüdyo: Hammer Films, Overture
Web Sitesi: 
Let Me In
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1228987/


Filmin ilk klibi Hammer, Overture Films tarafından yayınlandı. Yaklaşık iki dakikalık bu kliple beraber filmin international (Fransızca) posteri ile yeni kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz: 

First Clip from 'Let Me In'


Let Me In - Trailer


International poster ve filmden yeni kareler


İlgili Başlıklar: 
'Let Me In' den yeni bir kare!
'Let Me In' Poster!
Coming Soon: LET ME IN (Let the Right One In remake)  
Let Me In (Let the Right One In remake)'den yeni kareler

No comments: