1/14/2011

J.J.Abrams'ın Fringe'nin Cuma gününe alınmasına tepkisi ne oldu?Fox'un aldığı kararla Fringe'nin yeni yayın günü Cuma olarak açıklanmıştı. Dizinin ölü gün olarak nitelendirilen Cuma gününe alınması Fringe severlerin yoğun tepkisine neden olmuştu. Fringe'nin yaratıcılarından J.J Abrams bakalım bu konuda neler düşünüyor.

İşte Abrams'ın açıklamaları: ''Fringe'in Cuma gününe taşınmasına ilk tepkim lanet olsun olmuştu fakat bu tepkimi daha sonra Fox'a teşekkür etmem izledi. Gerçek şu ki Fringe'in 3.sezonu hakkında konuşuyoruz ve diğer ağlarda bazı diziler bu şans ve desteği bulamayabiliyor. Ancak ben Fringe takipçilerinden dizinin ölü yuvası tabir edilen bir geceye taşınmasına rağmen kendilerini yeni güne göre ayarlayıp diziyi izlemeye devam edeceklerinden yana umutluyum; türün ve şovun bir hayranı olarak dizi izleyicilerine inanılmaz derecede minnettarım.

Abrams izleyecilere" Üçüncü sezonun ikinci yarısında büyük bir ödeşme olacağını belirtip önümüzdeki bölümlerde 1985'e geri döneceğiz derken sözlerine şöyle devam ediyor:  ''Hikayeler sadece heyecan verici, parlak, zekice, merak verici ve eğlenceli değil ayrıca aklınızı başınızdan alacak, eski bölümlere dönüşler olacak. Beklentilerinize değecek muhteşem bölümlerin geldiğini söyleyebilirim.''

Bakalım Fringe yeni yayın gününde nasıl bir ilgi görecek. Dizinin dördüncü sezonunun olup olmaması konusunda artık Cuma gecesi reytingleri belirleyici unsur olacak..

No comments: