3/28/2011

Secret Circle kadrosuna yeni bir isim daha katıldı: Gale Harold


The Vampire Diaries'in yaratıcılarından yapımcı Kevin Williamson'un L.J. Smith’in yazdığı diğer bir roman serisi olan 'Secret Circle'den The CW ekranları için uyarlayacağı yeni dizi projesi Secret Circle'nin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Son olarak Brittany Robertson ve Thomas Dekker'in ardından diziye katılan beş yeni karakteri tanıtmıştık (Natasha Henstridge, Louis Hunter, Shelley Hennig, Jessica Parker Kennedy, Phoebe Tonkin)

Dizi kadrosuna yeni katılan isim 42 yaşındaki aktör Gale Harold oldu. Harold, dizide Thomas Meade karakterini canlandıracak. Thomas Meade, Diana'nın (Shelley Hennig) babası, Cassie'nin arkadaşı ve cadılar meclisinin başındaki kişi. 

Gale Harold özellikle Desperate Housewives'de canlandırmış olduğu Jackson Braddock karakteriyle biliniyor. Bunun yanında, devam etmekte olan CW Dizisi Hellcats'de Julian Parrish rolüyle karşımıza çıkmakta. 

Pilot bölüm yönetmenliğini Liz Friedlander'in yapacağı dizinin sonbahar döneminde ekranlara gelmesinin planlandığını da hatırlatalım. 

Secret Circle kadrosuna yeni isimler katıldı!

No comments: