4/05/2011

Supernatural 6.sezon final setinden kareler ve video görüntüleri!
04 Mart'ta yayınlanan 'And Then There Were None' bölümüyle beraber araya giren ve 15 Nisan Cuma günü 6x17 'My Heart Will Go On' ile ekranlara geri dönecek olan Supernatural'de 6.sezonun sonuna artık iyice yaklaştık. Dizi, 20 Mayıs'ta sezon finalini yapmaya hazırlanıyor.

Ve geçtiğimiz günlerde sezon finalinin çekimlerinin yapıldığı setten bazı kareler ve görüntüler yayınlandı. Yukarıdaki harika gözüken fotoğraf ise bizlere bu güzel diziyi hazırlayan oyuncu kadrosu ve tüm Supernatural yapım ekibinin bir sezon vedası niteliğinde. Bunun dışında Perşembe günü gerçekleştirilen sezon finali çekimlerinin setinden bazı kareleri paylaşalım:


Şu fotoğrafta ise çekim gününün planlaması ile ilgili bir kareyi görebilir ve çekimler hakkında biraz fikir edinebilirsiniz.Jared, Jensen, Misha ve Jim çekimlerin ilk sahnelerinde yer alan isimlerdi. Jim Beaver ise bir süre sonra fanlarının yanına gelip dizinin finaliyle ilgili bir sahne çektiklerini doğruladı. Beaver ayrıca çektikleri sahnenin bir ölüm sahnesi olduğunu söylemiş. Ancak bu söylem doğru olduğu gibi Beaver'in hayranlarına karşı yaptığı bir şaka da olabilirmiş. Bekleyip göreceğiz:)

Günün son çekim kareleri ise gece saatlerinde Jensen ve bilinmeyen bir aktristin binaya yürürken anlarıyla ilgili. Ayrıca kalitesi biraz düşük olsa da bu çekimden kısa bir video da mevcut:No comments: