5/01/2011

The Vampire Diaries 2.21 'The Sun Also Rises' promo, bölüm özeti, kareler ve geçen haftanın müzik listesi & reyting raporu!


Geçtiğimiz Perşembe günü CW ekranlarında finaliyle yine işlerin karıştığı 'The Last Day' bölümüyle izleyicileriyle buluşan The Vampire Diaries yeni bölümüyle 05 Mayıs Perşembe günü karşımızda olacak. Yeni bölümün ismi ise 2.21 'The Sun Also Rises' olacak. Yeni bölüm için yayınlanan fragman ve kareler ile bu haftanın müzik listesi (songlist) ve reyting bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

2.20 The Last Day'in reyting bilgileri şöyle: 18-49 rating/sh: 1.2/4 ve ortalama izleyici sayısı 2.6 milyon.. CW'nin en yüksek performans gösteren dizilerinden bir tanesi olan The Vampire Diaries hafta içi kanaldan yapılan açıklamayla yeni sezon onayını resmen almıştı.

Yeni bölümün özeti ise kısaca şöyle:  Kurban etme ritüeli başlıyor! Dolunayın gelişiyle birlikte Elena, Klaus'un gece için ne planlamış olduğu konusuna hazırlık yapmaya çalışır. Tyler ise ikinci dönüşümüyle yüzleşir. Herkesin durumu kontrol etme çabalarına karşın olaylar yolundan çıkar. Ve son olarak Damon, Stefan'a yüzleşmek zorunda olacakları korkunç yeni bir gelişme hakkında gerçeği itiraf eder... Sürpriz gelişmelerle karşılaşacağımız bu heyecan dolu bölümün yönetmenliğini ise Paul M. Sommers yapıyor.. John bu bölümde Salvatoreler'e katılıyor, Damon'un açıklayacakları ise acaba Elena'yı güvende tutmak adına yaptığı seçimlerin bir sonucu olabilir mi?.. Tüm merak edilenler için yeni bölümü bekliyoruz..

The Vampire Diaries - The Sun Also Rises Extended Preview


Perşembe günü yayınlanan 2.20 The Last Day bölümüyle kaldığı yerden devam eden The Vampire Diaries'in bölüm müziklerini seçen müzik supervisorü Chris Mollere her hafta olduğu gibi bu hafta da dizi içerisinde çalan parçaların listesini twitter hesabında paylaşmış: (http://twitter.com/cmollere)
Bu haftanın müzik listesi ve videoları şöyle:
1. Cheyenne Mize “Not”: http://www.youtube.com/watch
2. The Vaccines “Wolf Pack”: http://www.youtube.com/watch

Bölümden kareler:


The Vampire Diaries 3.sezon onayını aldı!

No comments: