7/22/2011

Alphas 1.03 'Anger Management' promo, bölüm özeti ve bölümden kareler!Syfy'nin yaz döneminde ekranlara sunduğu aksiyon, bilim kurgu tarzındaki yeni dizisi Alphas önümüzdeki hafta 25 Temmuz Pazartesi akşamı yeni bölümü ile karşımızda olacak. Yeni bölümün ismi 1.03 'Anger Management' olacak. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan fragman, bölüm konusu ve geçtiğimiz haftanın reyting bilgileri ile beraber bölümden kareleri bulabilirsiniz.

Dizide sıra dışı güç ve yeteneklere sahip olan insanlardan oluşan 'Alphas', gizli bir ekip olarak suç olaylarını araştırmaktadır. Alphas'ın bu hafta başında yayınlanan ikinci bölümünün reyting raporuna bakacak olursak; dizinin Syfy ekranlarındaki 10:00 pm gösterimi 18-49 yetişkin yaş aralığında 0.8 rating oranı ve 2.225 milyon toplam izleyici rakamlarını elde etti.

Dizinin yeni bölümünde; Rosen'a gerçekleştirilen saldırı sonrası ekip yeni ofisindedir. Şehrin doğu kıyısında kaçak bir gence bağlı olarak ortaya çıkan şiddetli kargaşalar patlak vermektedir..

Anger Management - Alphas : Episode 103

Bölümden kareler


No comments: