8/06/2011

Terra Nova'dan yeni poster ve çekim setinden kareler!


26 Eylül Pazartesi günü iki saatlik özel yayınıyla izleyicilere merhaba diyecek olan Fox'un merakla beklenen iddialı dizisi Terra Nova'nın yayın tarihi yaklaştıkça diziyle ilgili tanıtım kareleri ve posterleri yayınlanmaya devam ediyor.

Fox, geçtiğimiz haftalarda diziye ait üç posteri beraber yayılamıştı. Geçtiğimiz gün ise yeni bir poster daha yayınlandı. 'There is no paradise without sacrifice' sloganlı poster ile çekim setinden yeni kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Steven Spielberg, Peter Chernin, Brannon Braga, René Echevarria ve Aaron Kaplan gibi isimlerin yapımcı kadrosunda bulunduğu dizinin kısaca konusunu hatırlamak gerekirse: 2149 yılında Dünya gezegeni üzerindeki yaşam, nüfus patlaması ve kirlilik sonucunda yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bilim adamları geçmişi değiştirerek geleceği kurtarmak amacı ile zamanda yolculuk yaparak tarih öncesi döneme gitmenin yolunu keşfederler. Shannon ailesi (Baba Jim, Eşi Elisabeth, ve çocukları Josh ve Maddy) 150 milyon yıl geriye giderek kendilerini "Terra Nova" adlı bölgede bulurlar. İlk insan kolonisi kurulması ve diğer insanlarla karşılaşmaları ile hikaye devam eder.

 Terra Nova'dan 3 yeni poster: Dikkatli olun!

No comments: