8/27/2011

True Blood 4.10 'Burning Down the House'dan 3 yeni sneak peek ve kareler yayında!


True Blood bu hafta 28 Ağustos Pazar akşamı HBO ekranlarında olacak. Yeni bölümün ismi ise 4.10 'Burning Down the House'.. Yazımızın devamında geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanın ardından HBO tarafından yayınlanan üç adet yeni sneak peek videoyu ve bölümden kareleri bulabilirsiniz.

Yeni bölümde; Marnie (Antonia)'nın Shreveport'da gerçekleştirilen Hoşgörü Festivali'nde uygulamaya koyduğu planı bakalım sonuçlar verecek.. Eric ile Bill'i karşı karşıya getiren bu planın sonucunda acaba gerçek bir ölümle karşılaşacak mıyız? Sookie, Shreveport'da yaşanan kargaşa ortamında Bill'i kurtarmak ve Antonia'nın büyüsünü kırabilmek için tüm güçlerini ve yeteneklerini toplamaya çalışacak. Jason, Jessica ve Hoyt üçgeninde yeni gelişmeler yaşanmaya devam edecek. Terry ve Andy karşı karşıya gelecek. Alcide ise Marcus'un Tommy'e yaptıkları sonrasında sürüye karşı olan bağlılığını gözden geçirecek..

Bu arada sezon finaline adım adım yaklaştığımızı da hatırlatalım. Sezonun sona ermesine bu bölümle beraber sadece üç bölüm kaldı..

Yayınlanan kliplerde Terry ve Arlene'in Andy'nin gizli alışkanlığını keşfetmesini, Tara ve Holly'nin Antonia'nın büyüsünü nasıl bozabileceklerini araştırmasını ve suçluluk duygusu içinde gözüken Jason'un Jessica ile Hoyt hakkında yaptığı konuşmayı izliyoruz.

Ep. 46 Clip – Andy Gets Caught


Ep. 46 Clip – Holly and Tara Got Some Rage


Ep. 46 Clip – Jason’s Guilt


Kareler

  
True Blood 4.10 'Burning Down the House' promo ve bölüm özeti!

No comments: