9/20/2011

True Blood 4.sezon finalinden unutulmayan sahneler!

HBO'nun popüler yaz dönemi dizisi True Blood geçtiğimiz hafta yayınlanan '4.12 – And When I Die' bölümüyle 4.sezon finalini yaptı ve önümüzdeki yaza kadar sürecek bir araya girdi.

5.sezonun çekim hazırlıklarına ise bu senenin sonlarına doğru Los Angeles'da başlanması planlanıyor. Yeni sezon aynı şekilde 12 bölümden oluşacak.

Dizinin 4.sezon finali bir çok sürpriz, sevilen bazı karakterlerin ölümü ve unutulmaz sahneleriyle karşımızdaydı. İşte sezon finalinden bazı çarpıcı anlar:

* Jesus Velasquez'in Marnie tarafından öldürülmesi. Dizinin sevilen karakterlerinden Jesus'un ölümü bir çoğumuzu üzmüş olsa gerek. Bölümün sonlarına doğru Lafayette'ye gözükmesi ve aralarında geçen konuşma önümüzdeki bölümlerde kısa da olsa karakteri tekrar görebileceğimize bir işaret.


*  Son olarak geçen sene yayınlanan Evil Is Going On bölümünde gördüğümüz Steve Newlin dizinin sonlarına doğru karşımıza çıkan sürpriz isimlerden biriydi. Jason'un davetsiz misafiri bu sefer karşımıza çok farklı çıktı.

* Bill & Eric ikilisi Nan'a karşı. Nan Flanagan ve ekibinin ikiliyi Sookie'ye zarar verme konusundaki tehditi kendilerine biraz pahalıya patladı.

* Tara'nın vurulması. Son süreçte yakınlaşmaya başlayıp yeni bir arkadaşlığa yelken açıyorlar gibi görünse de aslında Debbie Pelt ile Sookie'nin yıldızları hiç barışmadı. Ve Debbie'nin Sookie'ye av tüfeğini doğrultmasıyla beraber Tara en yakın arkadaşı için büyük bir fedakarlık yaptı.
* Sookie'nin Debbie'yi vurması. Ne ekersen onu biçersin. Sookie'nin mutfağında yine büyük bir temizlik gerekecek anlaşılan..
No comments: