11/16/2011

Valentina Cervi, True Blood'un 5.sezon kadrosuna katıldı!Valentina Cervi, True Blood'un 5.sezon kadrosuna katıldı.

TV Line'ın raporuna göre İtalyan aktrist dizinin yaklaşmakta olan yeni sezonunda Salome isminde eski bir vampiri canlandıracak. Salome karakteri oldukça güçlü, deli dolu, çılgın, baştan çıkarıcı ve dengesiz bir kişiliğe sahip olarak nitelendiriliyor.

35 yaşındaki Roma, İtalya doğumlu aktrist televizyon dünyasında daha önceden BBC'nin mini serisi Zen, Donne assassine ve War and Peace gibi dizilerin kadrosunda yer almıştı. Yazımızın devamındaki videoda aktristin oynadığı yapımlardan kısa kesitleri bulabilirsiniz.

Yeni senenin yaklaşması ve çekimlerin başlamasına yaklaşırken True Blood'da oyuncu kadrosuna katılan isimler çoğalıyor. Geçen sezon ölen kurt adam Marcus'un (Dan Buran) güçlü ve saygın annesi 'Annie' karakterini canlandıracak Dale Dickey ve Godric tarafından dönüştürülen, Eric'in (Alexander Skarsgård) kız kardeşi 'Nora'yı canlandıracak İngiliz aktrist Lucy Griffiths beşinci sezonda karşımızda olacak yeni isimler.

Sevilen dizi True Blood, HBO ekranlarına 2012'nin yaz aylarında geri dönecek.
.

3 comments:

Şair Degilim said...

Son blog girdisi 16/11/2011 de oysa blog sayfamda izledigim bloglar listesinde olan bir blog ve benzerleri icerisinde bence ziyaret edilmesi gerekende bir blog benimde bloglara cok fazla ziyaretim yok tabiki ancak bir kac basliga bakip yorumsuz kaldigini gorunce gercekten uzuldugumu ifade etmek istedim. Umarim her sey yolunda gidiyordur. Bu arada girdi yapilmis olan yapimlari izlemedigim icin onlar hakkinda bir yorumda bulunamiyorum.

iyi bloglamalar.

Anonymous said...

Τhiѕ text іs woгth еveryonе's attention. When can I find out more?http://dj.beatport.com/events/39615
My website ... Watch The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 2012

Anonymous said...

off white hoodie
golden goose outlet
curry 9
curry 6
fear of god hoodie