11/10/2011

The Walking Dead'deki aşk üçgeninde neler olacak?


Sarah Wayne Callies yaptığı açıklamada canlandırdığı karakter Lori'nin içinde bulunduğu aşk üçgeninin The Walking Dead'in önümüzdeki bölümlerinde önemli bir yeri olacağını belirtti.

Parada'ya konuşan aktrist, Lori'nin Shane (Jon Bernthal) ile olan ilişkisinin eşi Rick (Andrew Lincoln) ile beraberliğine olan etkilerinin gelecek bölümlerde daha fazla ön planda olacağını söylerken ''Aşk üçgeni bu sezonun önemli ve büyük bir parçası. Lori, Shane ile aralarında olanları Rick'e anlatamıyor. Rick, bu insanları kurtarabilme adına büyük bir baskı altında ve küçük bir çatlak her şeyi değiştirebilir. Ancak önümüzdeki bölümlerde bu konuda ciddi gelişmeler yaşanacak'' ifadelerini kullandı.

Callies, Lori'nin ayrıca ilerleyen bölümlerle beraber daha fazla sertleşeceğini, zombi saldırılarında grubu korumak adına ön sıralarda çabalayacağını belirtirken ''Lori her ne kadar sevmese de tehditler arttıkça alışık olmadığı silahlara ihtiyaç duyacak'' şeklinde konuştu.

The Walking Dead, her Pazar akşamı AMC ekranlarına gelmeye devam ediyor. Gelecek hafta 13 Kasım Pazar akşamı yayınlanacak sezonun beşinci bölümünün ismi 'Chupacabra' olacak. Devam etmekte olan sezonun 7.bölümünden sonra sezon ortası arasına girecek olan dizi Şubat ayında kaldığı yerden devam edecek.
.

No comments: