3/01/2011

Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4) oyuncu kadrosu şekilleniyor!


Fox Home Entertainment'in Ocak ayının sonlarında yaptığı açıklamayla hazırlıklarına start verdiği Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4)'ün çekimleri yaklaşık on gün kadar önce Declan O'Brien'in yönetmenliğinde Kanada-Winnipeg'de başladı. Son yazımızda filmin konusu hakkında (Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4)'de bu kez kış tatili kabusa dönüşecek!) bilgiler vermiştik. Geçtiğimiz günlerde ise filmin oyuncu kadrosu hakkında Winnipeg Free Press'den ilk bilgiler aktarıldı.

Winnipeg'deki Birds Hill Park'da başlayan çekimlerde gelen ilk bilgilere göre genellikle Winnipeg'li yerel isimlerin kadroda yer aldığı gözüküyor. Bu arada açıklanan karakterlerle beraber filmde gözükecek mutantlarla ilgili de önemli ipuçları verilmiş durumda. 'Three Finger' Dean Skene'nin canlandırmasıyla geri dönen ilk karakterimiz. Diğer iki karakterimiz ise tek göz ve testere diş olarak tanımlanan 'One Eye' ve 'Sawtooth' olacak. One Eye, Daniel Skene; Sawtooth ise Scott Johnson tarafından canlandırılacak. Filmin dublör koordinatörlüğünü üstlenen isim ise Rick Skene.

Filmin kadın kahramanlarından ve aynı zamanda potansiyel kurbanlarından Kenia'yı ise Jennifer Pudavick oynayacak. 1982 doğumlu aktristi korku severler özellikle Wishmaster serilerinden hatırlayabilir. Aktristin daha önceden yer aldığı filmler arasında Wishmaster III, Wishmaster IV ve The Plague bulunuyor. Filmin kadrosuyla ilgili son açıklanan isim ise Tenika Davis oldu. Davis ise özellikle Kanada yapımı Canada's Next Top Model dizisiyle tanınan bir isim ve Saw VI'da da gözükmüştü.

Son olarak yönetmen Declan O'Brien'in kendisinin aktardığı bazı açıklamaları paylaşalım: 'Çekimlerin ilk haftası -30 dereceye yaklaşan bir havada ve saatte 25 mili bulan rüzgarlı bir ortamda gerçekleştirildi. Sadece bir snowmobile kazası yaptık ancak sürmesi oldukça zevkli!''. Cumartesi günü yaptığı açıklamada ise O'Brien, çekimlerin ilk dokuz gününü tamamladıklarını ve şimdi biraz dinlenme vakti olduğunu belirtti.
Jennifer Pudavick


Tenika Davis

Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4)'de bu kez kış tatili kabusa dönüşecek! 
Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4)'ün çekimlerine bu ay start veriliyor!
Korku Kapanı 4 (Wrong Turn 4) setinden ilk kareler ve filmin gösterim tarihi!