6/29/2011

Jared Harris: ''Fringe'ye dönmek isterim!''

Mad Men'in yıldızlarından Jared Harris, Fox'un bilim-kurgu dizisi Fringe'de yeniden gözükme konusunda istekli olduğunu açıkladı.

Harris, Fringe'de dengesiz bilim adamı David Robert Jones karakteriyle dört bölüm boyunca yer almış ancak karakter ilk sezon finalinde öldürülmüştü. ''Fringe'ye dönüşüm ya da dizide yeniden gözükmem ile ilgili henüz bir şey bilmiyorum. Neler oluyor emin değilim fakat Fringe'yi seviyorum ve dizinin bir hayranıyım'' diye konuşan Harris kendi karakterinin ölümünden sonra Fringe'yi takip etmeye devam ettiğini belirtti.

''Yaptıkları bütün bölümleri izledim ve hayranlık içinde takip ettim. William Bell (Leonard Nimoy)'in Olivia Dunham'ın bedenine yerleşmesi kesinlikle dahiceydi. Bu harika bir olaydı'' şeklinde sözlerine devam eden aktör şovu çok sevdiğini ve tekrar ekipte yer almak için her zaman hazır olduğunu belirtti.

AMC'nin Mad Men dizisinde Lane Pryce karakteriyle yer alan oyuncu yapım aşamasındaki Sherlock Holmes: A Game of Shadows filminde Moriarty rolüyle karşımızda olacak. 

Fringe TVGuide interview - Jared Harris,Mr.Jones

  
''Fringe'nin dönüşü yeni bir pilot bölüm gibi olacak!''

2 comments:

Anonymous said...

Hello there, You've done a great job. I will certainly digg it and personally suggest to my friends. I'm confіdent they'll be benefited from this site.

Feel free to visit my blog :: unlock apple iphone

Anonymous said...

If some onе desires expert view сoncerning blogging afterward
i suggest him/hеr tο go to seе this web sіte, Kеep uρ thе fastіdious job.


my blоg pοst - iphone repair chadstone