8/05/2011

Alphas'ın önümüzdeki bölümlerinde yer alacak konuk oyuncular kimler?
Syfy'nin aksiyon, bilim-kurgu tarzındaki yaz dönemi dizisi Alphas'ın önümüzdeki bölümlerinde bazı özel konuk oyuncular ile karşılaşacağız. Dizinin ilk sezonunun dört bölümü geride kaldı ve yayıncı kanal önümüzdeki beş bölümde yer alacak konuk oyuncu listesini açıkladı.

Garret Dillahunt (Raising Hope), Summer Glau (Terminator: The Sarah Connor Chronicles), Alaina Huffman (Stargate Universe), Rebecca Mader (Lost), Brent Spiner (Star Trek: The Next Generation), Lindsay Wagner (The Bionic Woman) ve Peter Wingfield (Caprica) dizi kadrosuna katılan konuk oyuncular olarak açıklandı.

Syfy ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan dizide sıra dışı güç ve yeteneklere sahip olan insanlardan oluşan 'Alphas', gizli bir ekip olarak şehirdeki sıradışı suç olaylarını araştırmakta. Dizi kadrosunda ise David Strathairn (Temple Grandin, Good Night,and Good Luck), Malik Yoba (New York Undercover, Why Did I Get Married?), Warren Christie (October Road), Azita Ghanizada (Castle), Ryan Cartwright (Mad Men, Bones) ve Laura Mennell (Watchmen) gibi isimler mevcut.

Syfy'nin yayınladığı takvimde dizinin geriye kalan bölümlerinin isim ve tarih bilgileri ile birlikte konuk oyuncu listesini de görüyoruz:

#105 “Never Let Me Go”, 08 Ağustos
Konuk oyuncu: Dr. Vanessa Calder rolüyle Lindsay Wagner (Warehouse 13)

#106 “Bill and Gary’s Excellent Adventure”, 15 Ağustos
Konuk oyuncular: Alaina Huffman ve Peter Wingfield

#107 “Catch and Release”, 22 Ağustos
Konuk oyuncu: Summer Glau

#108 “A Short Time in Paradise”, 29 Ağustos
Konuk oyuncu: Garret Dillahunt

#109 “Blind Spot”, 12 Eylül
Konuk oyuncular: Brent Spiner ve Rebecca Mader 

Alphas - Opening Credits 

  
'Alphas' Comic-Con fragmanı ve gelecek bölümlerle ilgili ipuçları!

No comments: