8/08/2011

True Blood 4.08 'Spellbound' promo ve bölüm özeti!

True Blood geride bıraktığımız akşam 'Cold Grey Light of Dawn' bölümüyle karşımızdaydı. Dizinin yeni bölümü ise 14 Ağustos Pazar akşamı HBO ekranlarında olacak. Yeni bölümün ismi ise 4.08 'Spellbound'.. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan promo ve bölüm konusu ile beraber geçen haftanın özet görüntülerini içeren video ve dizide geçen hafta çalan parçaların listesini bulabilirsiniz.

Yeni bölümde; vampirler ve cadılar arasındaki mücadele kaldığı yerden devam edecek ve iki taraf arasında gerçek bir çatışmaya şahit olacağız. Bill, taraflar arasında barış sağlama çabalarında gözükürken, Marnie (Antonia) ise bakalım neler düşünüyor.. Bill ve Marnie geceyarısında tehlikeli bir karşılaşmaya hazırlanırken, Sookie ve Eric ikilisi Bill'e sadakat yemininde bulunurlar. Jason ise dostluk ve tutku arasında kalmıştır..

Geride bıraktığımız hafta yayınlanan bölümde çalan müziklerin listesi ise şöyle:

Where Are You - Steven Casper & Cowboy Angst (Pam, Merlotte's çevresinde Tara'yı öldürme girişimindeyken)
Yellow Elevator #2 - The Black Angels (Debbie ve Alcide ormandayken)
Town Called Heartbreak - Patti Scialfa (Naomi ve Tara kamyonette otururken)
Always a Friend - Alejandro Escovedo (Jason'un Jessica'yı düşündüğü esnada Hoyt'un eve geldiği ve Jason'un kendisni garip hissetiği esnada)
Come See Me - Steve McComb (Sam, Luna'yı ziyaret ederken)
Dyin' Ain't the End of the World - The Shake (Sam ile Luna konuşurken ve bu konuşma sırasında bazı şeyler değişmeye başladığı esnada)
Send Mary A Letter - Scott Hall (Alcide ve Debbie yataktayken)
Cold Grey Light Of Dawn - Nick Lowe (Kapanış parçası)

4.08 'Spellbound' promo


Geçen haftanın özeti

 
Alan Ball, True Blood'un 5.sezonu için anlaşmaya vardı!

No comments: