8/20/2011

William Sadler bu sezon Fringe'de tekrar gözükecek!

TV dizileri dışında The Shawshank Redemption, The Green Mile, Die Hard 2, The Mist gibi bir çok popüler filmin kadrosunda yer almış olan 61 yaşındaki tecrübeli aktör William Sadner yaptığı açıklamada Fringe'nin yaklaşmakta olan 4.sezonunda izleyicilere tekrar gözükeceğini söyledi.

Tecrübeli aktör, Fox'un bilim-kurgu dizisinin ilk sezonunda Dr. Bruce Sumner karakterini canlandırmıştı.

Sadler, twitter hesabından takipçileri için şu bildirimi paylaştı: ''Fringe çekimleri oldukça eğlenceli. John [Noble]'u tekrar görmek ise bir o kadar güzel.''

2008 senesinde Fringe'nin ilk sezonunda "The Equation" bölümünde gözüken Dr. Bruce Sumner, garip davranışları olan Walter Bishop (John Noble)'u önceki ikamet yeri olan St Claire's psikiyatri hastanesine döndürmek için teşebbüste bulunmuş ve toplum içinde yaşamasının uygun olmadığını iddia etmişti. 

John Noble ise geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada yeni sezonda Walter Bishop'un Peter (Joshua Jackson)'un ortadan kayboluşunun ardından oldukça çılgın, açık alan korkusu olan ve psikolojik yönden zor bir dönem geçiren bir hale bürüneceğini söylemişti.

Sadler ayrıca twitter hesabından Fringe setinde John Noble ile beraber olduğu şu fotoğrafı paylaştı:Fringe'den 4.sezona doğru yeni gelişmeler!

No comments: